Konflikt sąsiedzki.

Pytanie z dnia 20 maja

Witam. Mam problem z sąsiądem (piętro poniżej mieszkania, gdzie mieszkamy). Notorycznie pali paierosy na klatce schodowej, która nie ma nawe wentylacji. Klatka schodowa jest kompletnie zadymiona na naszym piętrze (poddasze) dym dostaje się do mieszkania, a jakiekolwiek prośby o zaprzestanie kończą się wulgarnymi odzywkami. Admistrator budynku umieścił odpowiednie informacje o zakazie palenia (zgodnie z regulaminem wspólnoty), podobno też wysłał upomnienie do sąsiada. To jednak nic nie pomogło.Już sam nie wiem czy coś mogę z tym zrobić.

Sz.Pani Myślę,że powinna Pani za pośrednictwem Kancelarii Adwokackiej lub Radcowskiej wystosować list adwokacki do sąsiada z zagrożeniem złożenia zawiadomienia o wykroczenia na policji oraz wniesieniem powództwa o ochronę dóbr osobistych ( prawo do niezakłóconego emisjami zamieszkiwania ) Myślę, iż to powinno rozwiązać problem. W razie potrzeby - służę pomocą. z poważaniem : adw Janusz Sawicki janusz.sawicki@adwokatura.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 20 maja 2021 17:28 Zmodyfikowano dnia: 20 maja 2021 17:28 Obejrzało: 21 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.