Komornik zajął stypendium szkolne – brak reakcji na wniosek o odblokowanie środków.
Pytanie z dnia 22 czerwca
Dzień dobry.
Komornik nie chce mi odblokować stypendium szkolnego z Urzędu Miasta. Pisałam do niego meila z prośbą o odblokowanie i żeby taka zgode wysłal do banku również dzwoniłam minął prawie tydzień i cały czas brak jest z jego strony odpowiedzi. Co mozna jeszcze zrobić ?
Tutaj pojawią się odpowiedzi od prawników
Chcę dodać odpowiedź
Jeśli jesteś prawnikiem
zaloguj się by odpowiedzieć temu
klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem
poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.



