Komornik zajął stypendium szkolne – brak reakcji na wniosek o odblokowanie środków.

Pytanie z dnia 22 czerwca

Dzień dobry.
Komornik nie chce mi odblokować stypendium szkolnego z Urzędu Miasta. Pisałam do niego meila z prośbą o odblokowanie i żeby taka zgode wysłal do banku również dzwoniłam minął prawie tydzień i cały czas brak jest z jego strony odpowiedzi. Co mozna jeszcze zrobić ?

Tutaj pojawią się odpowiedzi od prawników


Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.