Pytanie z dnia 04 listopada 2019

Jesteśmy z mężem właścicielami domu, mieszka u nas babcia mężą. Czy rodzina może przychodzić do babci bez zapowiedzi kiedy chce, zapraszać gości do naszego domu, czy mogę ich nie wpuścić? Czy mają prawo jak właścicieli nie ma w domu przychodzić do babci skacząc przez ogrodzenie? Babcia jest tu zameldowana i mieszka, nie ma tytułu własności.

Mogą babcię odwiedzać, ale nie powinni ,wchodzić do domu jak złodzieje. Zapraszać osoby trzecie mogą za Państwa zgodą, Babcia też może kogoś zaprosić, ale to wszystko powinno być z umiarem, żeby nie naruszać Państwa prywatności.

Odpowiedź nr 1 z dnia 5 listopada 2019 10:16 Zmodyfikowano dnia: 5 listopada 2019 10:16 Obejrzało: 189 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Państwa dobra wola jeżeli nie będą chcieli wejść wzywajcie policje art. 193 kk naruszenie miru domowego

Odpowiedź nr 2 z dnia 11 listopada 2019 10:30 Zmodyfikowano dnia: 11 listopada 2019 10:30 Obejrzało: 184 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.