Pytanie z dnia 16 kwietnia 2024

Jestem na chorobowym czy mogę podpisać dokument szefowi w pracy który umożliwi mu szybsze pozyskanie nowego pracownika z bezrobocia ponieważ ja już do pracy do niego nie wrócę z powodu stanu mojego zdrowia .Pytanie moje jest takie czy nie stracę świadczenia chorobowego

Jaki dokument?

Odpowiedź nr 1 z dnia 21 kwietnia 2024 19:50 Zmodyfikowano dnia: 21 kwietnia 2024 19:50

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.