Pytanie z dnia 02 grudnia 2016

Jaka jest szansa na zgode na dozór elektroniczny kogoś kto jest juz w wiezeniu i odsiędział juz ponad połowe kary tj 4 miesiące na 8 jeśli w czasie wokandy ( z która wystapił zakład karny ) sedzia nie wyrazi zgody i zakłąd wyda wniosek do sadu apelacyjnego ? ZWIĘKSZA TO SZANSE NA DOSTANIE DOZORU ? CZY SZANSE WTEDY SA ZNIKOME.? DODAM ZE GDYBY TO BYŁO TAK ZE ZAKŁAD KARNY BYŁBY ZA DOZOREM . SEDZIA TEZ ALE PROKURATOR BY ODMÓWIŁ .. CO WTEDY ?

Szansa jest choć nieduża z uwagi na czas pozostały do zakończenia odbywania kary pobawienia wolności. Dozór elektroniczny może zostać orzecozony jeżeli zostaną spełnione przesłanki: kara pozbawienia wolności nie przekracza jednego roku, jest to wystarczające dla osiągnięcia jej celów, skazany ma miejsce stałego pobytu, osoba lub osoby pełnoletnie z nim mieszkające wyraziły na to zgodę, warunki techniczne nie stoją na przeszkodzie odbywaniu kary w Systemie Dozoru Elektronicznego.

Odpowiedź nr 1 z dnia 2 grudnia 2016 21:38:25 Obejrzało: 184 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.