Pytanie z dnia 05 marca 2017

Ile jest wazne pismo od komornika. Pismo wysłane do US 2016.03.1 przed wejsciem nowych przepisów o zajęcie podatku za 2015 rok . Z informacji jakich uzyskałam ze urząd trzyma siedem dni po tym żeby zająć następne rozliczenie musiałby ponowne pismo wysłać. Ile jest w tym prawdy po inni po nowych przepisach z 2016 września ze rok a pisma wysłane przed tą datą ważne 7 dni . Chce zaznaczyć że zwrot za 2015 otrzymałam choć pismo było już 2016.03.1 w US . Chodzi o ulgę porodzinna. Pozdrawiam

Pisma od komornika nie mają daty ważności proszę Pani.

Odpowiedź nr 1 z dnia 6 marca 2017 19:47

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.