egzekucja komornicza z konta bankowego

Pytanie z dnia 07 czerwca 2019

Dzień dobry,
Mój mąż pracuje jako kierowca na terenie UE. Na wyjazdy musi mieć zabezpieczenie finansowe na koncie bankowym ( noclegi ,wyżywienie itd.) Przed wyjazdem w kolejną trasę okazało się ,że na koncie jest jest -29.000,- zł kwota ta zmieniała się co kilka godzin potem było -30.000zł. - 33.500zł .
W banku nam powiedziano , że jet to zajęcie komornicze co nas bardzo zdziwiło i zaniepokoiło. W trakcie wyjaśniania okazało się,że komornik wysłał pomyłkowo pismo do banku o zadłużeniu, które nie istniało. Pracownik banku zablokował konto wprowadził zadłużenie kilka razy i przelał wszystkie środki pieniężne na konto zajęć egzekucyjnych. Mój mąż w dniu wyjazdu w kolejną trasę został bez pieniędzy i z zadłużeniem 33.500,-zł.
Co mamy teraz zrobić?

Dzień dobry, jeśli to pomyłka, trzeba jak najszybciej złożyć skargę na komornika, niemniej polecam jednak sprawdzić czy to na pewno pomyłka, czy też mąż nie wiedział, że toczyło się przeciwko niemu postępowanie. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 10 czerwca 2019 12:08 Zmodyfikowano dnia: 10 czerwca 2019 12:08 Obejrzało: 139 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.