Pytanie z dnia 26 lutego

Dwa miesiące temu dostałam od znajomego srebrna biżuterię bez certyfikatów, namówił mnie bym spróbowała sprzedać to wśród znajomych, w pracy itp. miałam tak podratować swój budżet domowy. Niestety ceny jakie narzucił nie przyniosło skutków. Ja znalazłam się w bardzo kiepskiej sytuacji materialnej i sprzedałam srebro w cenie złomu do skupu. On zażądał zwrotu biżuterii przyznałam się do popełnionego błędu i sprzedaży bez wcześniejszego zapytania czy mogę tak postąpić. Srebro w skupie wyszło nie całe 9 tysięcy. On jednak żąda kwoty 27tys bo tak sobie wyliczył po swojemu. Podpisałam zobowiązanie że w najbliższym czasie go spłacę. Mimo to codziennie mam wiadomości straszenie policja, więzieniem itp co mogę zrobić w takiej sytuacji. Dodam iż zaczęłam już spłacać fatalnie ten dług na co mam potwierdzenie.

Dzień dobry, ponownie pyta Pani o to samo, a już odpowiedź Pani otrzymała... Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl tel.: 663-182-634

Odpowiedź nr 1 z dnia 26 lutego 2024 16:33 Zmodyfikowano dnia: 26 lutego 2024 16:33 Obejrzało: 28 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Sprawa jest bardzo skomplikowana, dlatego w celu wypracowania sposobu rozwiązania tej sytuacji zapraszam do kontaktu na poradę prawną (stacjonarnie lub on-line).

Odpowiedź nr 2 z dnia 26 lutego 2024 19:48 Zmodyfikowano dnia: 26 lutego 2024 19:48 Obejrzało: 26 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.