Pytanie z dnia 23 marca 2018

Dostałem pocztą pismo dnia 21.03.2018 r. - postanowienie sądu z dnia 03.03.2018 r., orzeczenie jest prawomocne. Mam odebrać samochód z parkingu. Pytanie kto płaci za parking od 03.03 do 21.03.18 r.? Jeśli wszystkie koszty w sprawie ma opłacić Skarb Państwa.

Trudno udzielić odpowiedzi, bo nic z tego pytania nie wynika.

Odpowiedź nr 1 z dnia 8 kwietnia 2023 14:59 Zmodyfikowano dnia: 8 kwietnia 2023 14:59

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.