Czy oskarżony dostanie zawiadomienie o wydaniu wyroku.

Pytanie z dnia 11 grudnia 2023

Witam mam pytanie czy.jesli dostałam jako oskarżona zawiadomienie o rozprawie głównej to czy dostanę powiadomienie o wyroku

Dzień dobry, jeśli sama Pani nie wystąpi o odpis wyroku, jaki zapadnie na rozprawie, to sąd go nie wyśle. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl tel.: 663-182-634

Odpowiedź nr 1 z dnia 12 grudnia 2023 08:19 Zmodyfikowano dnia: 12 grudnia 2023 08:19 Obejrzało: 246 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Jeżeli na pierwszej rozprawie sąd wyda wyrok a oskarżony się z własnej woli nie stawi to sąd nie ma obowiązku powiadamiać o wyroku.

Odpowiedź nr 2 z dnia 13 grudnia 2023 20:57 Zmodyfikowano dnia: 13 grudnia 2023 20:57

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.