Czy komornik może potrącić koszty wysyłki z alimentów które wysyła dziecku?

Pytanie z dnia 05 kwietnia

Witam mam jedno pytanie czy komornik może potrącić koszty wysyłki z alimentów które wysyła dziecku?

może

Odpowiedź nr 1 z dnia 6 kwietnia 2022 20:00 Zmodyfikowano dnia: 6 kwietnia 2022 20:00 Obejrzało: 185 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Dzień dobry, tak, koszty komornicze podlegają zaspokojeniu przed należnościami alimentacyjnymi (art. 1025 § 1 pkt 1 k.p.c.). Pozdrawiam

Odpowiedź nr 2 z dnia 7 kwietnia 2022 09:51 Zmodyfikowano dnia: 7 kwietnia 2022 09:51 Obejrzało: 181 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.