Pytanie z dnia 09 stycznia 2017

Chodzi o to ze w sobotę miałam studniówkę. Na 14 miałam fryzjera (nie umawialam się do konkretnej fryzjerki,bo ich nie znam.Miałam nadzieję,że trafię do kogoś kto umie czesac).Po kilku próbach zrobiła mi straszną fryzurę, kompletnie odbiegająca od tego na co się umówilyśmy(pokazałam dokładnie, kilka razy-może na kamerach to widać). Nie przejrzałam się wtedy dokładnie bo nie miałam czasu, dotknelam tylko ręką(wzięła mnie 30min później,a byłam umówiona na makijaż itp.). Dzisiaj poszłam do niej i powiedziałam, chciałabym zwrotu kosztów,bo nie jest warta nawet 30zł. Zrobiła się chamska, powiedziała,że chcę ją naciągnąć, że fryzura jest dobra, skonczona). W domu mama mi ją poprawiła, poszłam w niej. Jeszcze miała czelność wziąść zdjęcie fryzury mojej mamy amatorki ze zdjęciem jej fryzury i pokazała klientce.

Dzień dobry, a jakie jest Pani pytanie? Jeśli fryzura była "straszna" i zupełnie odbiegała od tej, na jaką się Pani umówiła z fryzjerką, to z pewnością efekty pracy fryzjerki były od razu widoczne i mogła Pani od razu złożyć reklamację, prawda? Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska-Ulewicz

Odpowiedź nr 1 z dnia 9 stycznia 2017 18:33:08 Obejrzało: 65 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.