Prawnicy Szczecin

Inne miasto
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Mateusz Uldynowicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  63 odpowiedzi na pytania w kategorii Inne
  63

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 61
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Mateusz Uldynowicz

  Śląska 31/9, 70-434 Szczecin
  Moimi partnerami są zarówno podmioty gospodarcze, osoby indywidualne, jak i jed… zobacz więcej Moimi partnerami są zarówno podmioty gospodarcze, osoby indywidualne, jak i jednostki tzw. trzeciego sektora (stowarzyszenia i fundacje). Na co dzień zajmuję się głównie sprawami z zakresu prawa cywilnego i gospodarczego, ale jeżeli potrzebujesz pomocy w innym zakresie - skontaktuj się ze mną, a z pewnością nie zostawię Cię w potrzebie. Jeżeli szukasz adwokata, który będzie do Ciebie mówił „po prawniczemu”, stworzy od samego początku dystans i zapomniał już, co to uśmiech… w mojej kancelarii go nie znajdziesz. Swoich Klientów traktuję tak, jak sam chciałbym być traktowany - może to obecnie niepopularne, ale uważam, że jedynie takie podejście ma sens. Partnerstwo na każdym etapie współpracy, zaufanie, elastyczne podejście i terminowość - to wartości, którymi kieruję się w swojej pracy (i nie tylko) i jestem dumny z tego, że moi Klienci to doceniają. Chcę być blisko Klientów, więc nie ograniczam się jedynie do kontaktu face-to-face.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Inne (2)
  • Spółki (7)
  • Umowy (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Mateusz Uldynowicz
 • Bernadetta Parusińska- Ulewicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1131 odpowiedzi na pytania w kategorii Inne
  1131

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 3959

  Kancelaria Adwokacka Bernadetta Parusińska- Ulewicz

  Gen. Z. Sadowskiego 2D/3, 71-213 Szczecin
  Świadczenie pomocy prawnej to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja. … zobacz więcej Świadczenie pomocy prawnej to nie tylko mój zawód, ale przede wszystkim pasja. Bezpośredni kontakt telefoniczny pod numerem: 663-182-634. Pomagam Klientom głównie w sprawach o rozwód i separację, opiekę nad dziećmi, alimenty, wszelkich sprawach o zapłatę, a także w sprawach z zakresu prawa spadkowego, prowadzę obsługę prawną przedsiębiorców. Świadczę usługi drogą elektroniczną, a także reprezentuję Klientów przed sądami na terenie całego kraju.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (5)
  • Spadki i testamenty (3)
  • Majątek i Podatki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Bernadetta Parusińska- Ulewicz
 • Marta Dalkowska
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2
  Radca prawny (Od 2011)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marta Dalkowska

  Szczecin
  W swojej wieloletniej praktyce zawodowej mam doświadczenie przede wszystkim w s… zobacz więcej W swojej wieloletniej praktyce zawodowej mam doświadczenie przede wszystkim w szeroko rozumianej pomocy prawnej świadczonej na rzecz przedsiębiorców. Przez to, że jestem prawnikiem wielu przedsiębiorców oraz sama prowadzę działalność gospodarczą to rozumiem potrzeby przedsiębiorców oraz ich punkt widzenia, a przede wszystkim to w jakich realiach polski przedsiębiorca zmuszony jest prowadzić swoją działalność. Z uwagi na bogate doświadczenie zawodowe w obsłudze przedsiębiorców umiem doradzić optymalne i skuteczne rozwiązania, obejmujące wiele aspektów prawnych. Zajmuje się także pomocą prawną na rzecz klientów indywidualnych. Rozumiem, że prawo potrafi być trudne i niezrozumiałe dlatego zawsze staram się wytłumaczyć zawiłości prawne przystępnym językiem i znaleźć takie rozwiązanie problemu aby było ono satysfakcjonujące dla klienta. W swojej pracy zawodowej dbam o to aby zawsze znaleźć najlepsze rozwiązanie dla swojego klienta, przyjmując że problem mojego klienta to dla mnie wyzwanie.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Inne (1)
  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spadki i testamenty (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marta Dalkowska