Prawnicy Poznań

Inne miasto
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Sylwia Zalewska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Zdrowie
  2

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 15
  Radca prawny

  Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Zalewska

  Błażeja 6e/19, 61-608 Poznań
  W ramach prowadzonej Kancelarii pomagam Klientom w sprawach rodzinnych (m. i... zobacz więcej W ramach prowadzonej Kancelarii pomagam Klientom w sprawach rodzinnych (m. in. rozwody, alimenty, uregulowanie kontaktów z dzieckiem, podział majątku wspólnego etc.), jak również spadkowych, o zapłatę (m. in. wezwania do zapłaty, sprawy sądowe i egzekucja należności), gospodarczych (w tym obsługa prawna przedsiębiorców), sprawy z ZUS, upadłość konsumencka etc. Bezpośredni numer do Kancelarii: 607 782 513. Reprezentowałam Klientów na terenie całego kraju, a także współpracowałam z innymi Kancelariami w ramach zastępstw przed sądami na ternie całego kraju. Zapraszam do współpracy!

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Zdrowie (2)
  • Dzieci i rozwody (7)
  • Działalność gospodarcza (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Sylwia Zalewska
 • MAGDALENA WOSTAL
  PREMIUM
  Adwokat (Od 2001)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Wostal

  Mielżyńskiego 18/7, 61-725 Poznań
  Adwokat Magdalena Wostal -założycielka,właściciel Kancelarii 1992-1997 studi... zobacz więcej Adwokat Magdalena Wostal -założycielka,właściciel Kancelarii 1992-1997 studia prawnicze na Wydz.Prawa i Administracji UAM w Poznaniu.Laureatka II nagrody Dziekana Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu oraz Women’s Business Center Club of Poznań za pracę magisterską nt:” Prawo Konkurencji na przykładzie prawa polskiego i włoskiego” pod kierownictwem Prof. dr hab. Teresy Rabskiej. 1995-1996 stypendystka programu „TEMPUS”(Catanzaro, Włochy), Alpbach -Austria Szkoła Letnia „Integracja Europejska” prowadzonej m.in. przez prof. K. Skubiszewskiego i prof. Bartoszewskiego.1997–2001 aplikacja adwokacka przy ORA w Poznaniu pod patronatem adw.M.Spelak.Członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej, mediator. Podyplomowe Studium „Wiedzy nt. Integracji Europejskiej” na Wydziale Nauk Społecznych UAM w Poznaniu oraz studia podyplomowe "Stosunków dyplomatycznych i służby cywilnej" UAM w Poznaniu.Specjalizuję się w prawie cywilnym, rodzinnym, karnym i gospodarczym, biegła znajomość ang, wł, hiszp.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Zdrowie (2)
  • Dzieci i rozwody (4)
  • Spółki (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika MAGDALENA WOSTAL
 • Paulina Skonieczna-Masternak
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  9 odpowiedzi na pytania w kategorii Zdrowie
  9

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 133

  KANCELARIA ADWOKACKA PAULINA SKONIECZNA-MASTERNAK

  Al. Marcinkowskiego 2a/3, 61-745 Poznań
  Prowadzę kancelarię adwokacką w centrum Poznania.Zdałam egzamin adwokacki z ... zobacz więcej Prowadzę kancelarię adwokacką w centrum Poznania.Zdałam egzamin adwokacki z wyróżnieniem. Na co dzień zajmuję się przede wszystkim sprawami dotyczącymi prawa rodzinnego, szerzej rozumianego prawa cywilnego oraz prawa karnego. Na swoim koncie mam udział w ponad 900 rozprawach sądowych oraz tysiące napisanych pism procesowych. Świadczę usługi na terenie województwa wielkopolskiego oraz poza jego granicami. Dostosowuję terminy spotkań do potrzeb Klientów - możliwe są terminy wczesnym rankiem/późnym popołudniem oraz w weekendy. Spotkania odbywają się w Kancelarii bądź miejscu ustalonym z Klientem. Obsługuję klientów indywidualnych (sprawy prywatne) oraz biznesowych (bieżąca obsługa prawna firm). Świadczę także pomoc prawną on-line. Moim klientom zawsze przestawiam plusy i minusy omawianych działań, ocenę ryzyka i szansy wygrania sprawy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (8)
  • Spadki i testamenty (3)
  • Przestępstwa i wykroczenia (6)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Paulina Skonieczna-Masternak
 • Piotr Szymański
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 12
  Radca prawny (Od 2010)

  "Szymański & Tyrzyk Kancelaria Radców Prawnych Sp.p."

  Wierzbięcice 6/8, 61-568 Poznań
  Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im.... zobacz więcej Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2006 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Pomoc prawną świadczy w szczególności w zakresie prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa rodzinnego. Prowadzi sprawy sądowe.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spółki (2)
  • Sprawy bankowe (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Piotr Szymański
 • Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.
  PREMIUM

  Kancelaria Prawna Jarzyński i Wspólnicy Sp.k.

  Stary Rynek 81, 61-772 Poznań
  Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k. kontynuuje działalność założon... zobacz więcej Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k. kontynuuje działalność założonej w 1989 roku Kancelarii Prawnej Jarzyński & Novak, która była jedną z pierwszych tego typu firm w Polsce. Jesteśmy firmą rodzinną, łączącą pokolenia, a tym samym prawniczą tradycję i doświadczenie z niekonwencjonalnym oraz indywidualnym podejściem do Klienta. Stawiamy na wysoką jakość obsługi, dlatego cieszymy się zaufaniem Klientów, którzy korzystają z naszej pomocy nieprzerwanie od wielu lat. Od 30 lat Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów lokalnych, jak i o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym, przedsiębiorców, spółek cywilnych, osób prawnych, spółek prawa handlowego, jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, klientów indywidualnych. Wiodącymi specjalizacjami Kancelarii jest Prawo Budowlane i Nieruchomości, Prawo Własności Intelektualnej, Bieżąca Obsługa Przedsiębiorstw, Prawo i Postępowanie Cywilne, Prawo i Postępowanie Administracyjne.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Nieruchomości (18)
  • Majątek i Podatki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.
 • Jan Jarzyński
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 3
  Radca prawny (Od 2013)

  Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.

  Stary Rynek 81, 61-772 Poznań
  Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i stypendys... zobacz więcej Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i stypendystą Otto-Friedrich-Universität Bamberg w Niemczech w ramach programu Erasmus. Od 2003 roku współpracuję z Kancelarią Prawną Jarzyński & Wspólnicy (dawniej: Kancelaria Prawna dr Marek Jarzyński & Kornel Novak). Do każdej powierzonej sprawy podchodzę z pełnym zaangażowaniem, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Specjalizuję się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem procedury cywilnej oraz spadkobrania i sukcesji, prawie gospodarczym, a także w prawie zagospodarowania przestrzennego. Wspieram Klientów i firmy zagraniczne obsługując je też w języku angielskim i niemieckim. Prywatnie jestem wielbicielem muzyki, amatorem gry na perkusji, zapalonym biegaczem i pasjonatem sportów zimowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Nieruchomości (1)
  • Majątek i Podatki (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jan Jarzyński
 • Michał Burtowy
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  5 odpowiedzi na pytania w kategorii Zdrowie
  5

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 40
  Adwokat (Od 2015)

  Michał Burtowy - Kancelaria Adwokacka

  Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań
  Nr bezpośredni do mnie to: 694 903 756. Specjalizacje kancelarii: - prawo ka... zobacz więcej Nr bezpośredni do mnie to: 694 903 756. Specjalizacje kancelarii: - prawo karne - prawo związane z ruchem drogowym (wypadki, alkohol, kontrole); - problematyka rodzinna (sprawy karne, rozwody, dzieci i majątek); - odzyskiwanie należności (kredyty frankowe, GetBack, windykacja, odszkodowania); - sprawy imigrantów i Polaków za granicą; - sprawy medyczne (szczególnie związane z porodami); - prawo pracy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Zdrowie (1)
  • Przestępstwa i wykroczenia (3)
  • Dzieci i rozwody (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Michał Burtowy
 • Marek Rackiewicz
  PREMIUM

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 19
  Radca prawny (Od 2015)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marek Rackiewicz

  Dąbrowskiego 104/3, 60-576 Poznań
  Radca prawny od 2015 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym: prawie spadko... zobacz więcej Radca prawny od 2015 roku. Specjalizuje się w prawie cywilnym: prawie spadkowym, rodzinnym, rzeczowym i zobowiązaniach. Posiada wiedzę z zakresu praw lokatorów (w tym umów najmu lokali), dochodzenia odszkodowań od gminy za niedostarczenie lokalu socjalnego, dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień (w tym z OC sprawcy). Zajmuje się także reprezentowaniem osób, których dobra osobiste zostały naruszone w internecie. Preferuje ugodowe załatwianie spraw i negocjacje, wychodząc z założenia, że spór sądowy jest konieczny tylko w niektórych sprawach.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Zdrowie (2)
  • Nieruchomości (8)
  • Inne (7)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marek Rackiewicz
 • Kamil Wasilewski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  5 odpowiedzi na pytania w kategorii Zdrowie
  5

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 110
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

  Grunwaldzka 517 C/29, 62-064 Poznań
  Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu star... zobacz więcej Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu startup we wczesnych fazach rozwoju wspieram wiedzą w zakresie prowadzenia i ochrony swojej działalności. Pomagam skutecznie rodzinom, oraz pracodawcom i pracownikom. Świadczę usługi prawne na rzecz spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych. Brałem udział w wielu negocjacjach, obsługiwałem procedurę tworzenia wielu spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń, zajmując się również ich bieżącą obsługą prawną. Z powodzeniem uczestniczyłem również jako pełnomocnik i obrońca w licznych postępowaniach sądowych. Wszystkim klientom wdrażam rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia ich celów i potrzeb. Jako mój klient będziesz informowany o sprawie na bieżąco, otrzymasz potrzebne wsparcie i wyjaśnienia potrzebne do zrozumienia Twojej sytuacji. Zapraszam do konsultacji swojego problemu, chętnie pomogę spokojniej przejść przez trudny czas związany z niepewnością prawną i poszukam właściwych rozwiązań.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (6)
  • Spadki i testamenty (4)
  • Nieruchomości (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kamil Wasilewski
 • Artur Zych
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  11 odpowiedzi na pytania w kategorii Zdrowie
  11

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 18
  Radca prawny (Od 2013)

  Kancelaria Prawna Stawicka Zych s.c.

  Kościuszki 107/8, 61 - 717 Poznań
  Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mic... zobacz więcej Jestem absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych ­w Poznaniu. Posiadam ponad dziesięcioletnie doświadczenie zdobyte w sektorze organizacji pozarządowych, w sektorze publicznym, a także w renomowanych kancelariach prawnych. Od pięciu lat prowadzę samodzielną praktykę. Specjalizuję się w prawie cywilnym, ze szczególnym uwzględnieniem prawa medycznego oraz odszkodowań i zadośćuczynień. Nadto, zajmuje się sprawami dot. umów oraz prawa ze styku sfery publicznej i prywatnej (publiczno-prawna reglamentacja działalności gospodarczej), gdzie z powodzeniem wykorzystuję bogate doświadczenie wyniesione z sal sądowych oraz od stołów negocjacyjnych. Angażuję się także w działalność społeczną – od kwietnia 2015 roku pełnię funkcję Prezesa Zarządu w Stowarzyszeniu Towarzystwo Edukacyjne im. Rudolfa Steinera, prowadzącego przedszkole „Kolorowe Listki” w Poznaniu.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Zdrowie (1)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (2)
  • Praca (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Artur Zych
 • Damian Stawski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  12 odpowiedzi na pytania w kategorii Zdrowie
  12

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 115
  Radca prawny (Od 2015)

  ALTA PENTUT Kancelaria Radcy Prawnego Damian Stawski

  Południowa 14, Mrowino, 62-090 Poznań
  Działam na terenie całego kraju. Jestem radcą prawnym z doświadczeniem. Hasł... zobacz więcej Działam na terenie całego kraju. Jestem radcą prawnym z doświadczeniem. Hasłem przewodnim mojej kancelarii jest maksyma ”ALTA PENTUT”, czyli dążyć wzwyż i tak staram się pomagać każdemu klientowi. Doradzam zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Wieloletnie doświadczenie uzyskane na sali sądowej pozwala mi sprawnie i skutecznie rozwiązywać problemy moich klientów. W mojej pracy skupiam się na przedstawieniu klientowi różnych możliwości rozwiązania problemu tak, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Pomogę w sprawach związanych z rozpoczęciem działalności, rozwiążę kwestie transportowe i drogowe, obsługuję kierowców i firmy transportowe, zajmę się windykacją należności od kontrahentów. Osoby fizyczne wspieram w sprawach karnych, rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących władzy rodzicielskiej, trudnych podziałach majątku, skomplikowanych kwestiach spadkowych. Prywatnie jestem pasjonatem sportu w każdej postaci.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Zdrowie (2)
  • Spółki (6)
  • Dzieci i rozwody (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Damian Stawski
 • Anastazja Wolska-Ryl
  PREMIUM

  Kancelaria Adwokacka Anastazja Wolska-Ryl

  Poznań
  Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, a od 2015 r. członkiem Wielk... zobacz więcej Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, a od 2015 r. członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Doświadczenie zdobywałam w szczecińskich i poznańskich kancelariach adwokackich. Współpracowałam dotychczas zarówno z osobami fizycznymi, jak i podmiotami gospodarczymi. Dokładam wszelkiej staranności, aby świadczona przeze mnie obsługa prawna odznaczała się najwyższym stopniem profesjonalizmu. W mojej praktyce niezwykle istotnym jest dla mnie indywidualne podejście do klienta i zapewnienie kompleksowej pomocy prawnej. Zapraszam do kontaktu.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Anastazja Wolska-Ryl
 • Krystyna Babiak
  PREMIUM
  Radca prawny

  Babiak Krystyna - Kancelaria radcy prawnego

  Czartoria 1/2, 61-102 Poznań

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Zdrowie (1)
  • Majątek i Podatki (3)
  • Spory z firmami (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Krystyna Babiak