Prawnicy Poznań

Inne miasto

Sprawy pracownicze

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Sylwia Zalewska
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 15
  Radca prawny

  Kancelaria Radcy Prawnego Sylwia Zalewska

  Błażeja 6e/19, 61-608 Poznań
  W ramach prowadzonej Kancelarii pomagam Klientom w sprawach rodzinnych (m. i... zobacz więcej W ramach prowadzonej Kancelarii pomagam Klientom w sprawach rodzinnych (m. in. rozwody, alimenty, uregulowanie kontaktów z dzieckiem, podział majątku wspólnego etc.), jak również spadkowych, o zapłatę (m. in. wezwania do zapłaty, sprawy sądowe i egzekucja należności), gospodarczych (w tym obsługa prawna przedsiębiorców), sprawy z ZUS, upadłość konsumencka etc. Bezpośredni numer do Kancelarii: 607 782 513. Reprezentowałam Klientów na terenie całego kraju, a także współpracowałam z innymi Kancelariami w ramach zastępstw przed sądami na ternie całego kraju. Zapraszam do współpracy!

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (7)
  • Spadki i testamenty (1)
  • Zdrowie (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Sylwia Zalewska
 • Joanna Rymarowicz
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 15
  Radca prawny (Od 2012)

  Joanna Rymarowicz Radca Prawny

  os. Lecha 16/57, 61-293 Poznań
  Specjalizuję się w szeroko rozumianym prawie nieruchomości. Mam doświadczeni... zobacz więcej Specjalizuję się w szeroko rozumianym prawie nieruchomości. Mam doświadczenie w prowadzeniu postępowań sądowych o zapłatę: czynszu najmu, dzierżawy, wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z nieruchomości, o nakłady poczynione na nieruchomości jak i o odszkodowanie za pogorszenie stanu nieruchomości. Prowadziłam również sprawy o zasiedzenie, o wydanie nieruchomości, również lokali mieszkalnych, o ustanowienie służebności, zniesienie współwłasności, stwierdzenie istnienia umowy. Posiadam duże doświadczenie w postępowaniu administracyjnym dotyczącym procesu budowlanego tj. decyzje o warunkach zabudowy, zatwierdzenie projektu budowlanego, pozwolenie na budowę, lokalizacja zjazdu itp. Ponadto zajmuję się także doradztwem w przygotowywaniu umów, negocjacjami biznesowymi, mam doświadczenie w mediacjach. Do spektrum moich zainteresować należą także sprawy dotyczące codziennego życia tj. prawo rodzinne, spadkowe, pomoc społeczna i organizacje pozarządowe, orzeczenia ZUS.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (2)
  • Inne (1)
  • Sprawy bankowe (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Joanna Rymarowicz
 • Michał Muchowicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Sprawy pracownicze
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 33
  Radca prawny (Od 2015)

  Książkiewicz Muchowicz Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

  3 Maja 47/9, 61-728 Poznań
  Jestem radcą prawnym, mediatorem sądowym – wspólnikiem w Książkiewicz Muchow... zobacz więcej Jestem radcą prawnym, mediatorem sądowym – wspólnikiem w Książkiewicz Muchowicz Kancelaria Radców Prawnych sp. p. zs. w Poznaniu, którą prowadzę wespół z radcą prawnym Agnieszką Książkiewicz. Działamy na terenie całego kraju prowadząc sprawy w imieniu Klientów z szeroko rozumianego prawa cywilnego (rodzinne, spadkowe, konsumenckie, pracy, umów, zapłata odszkodowań), gospodarczego oraz karnego. Doświadczenie wypracowane podczas pracy w sądach oraz kancelariach prawnych poparte zdobytą wiedzą merytoryczną pozwalają na podjęcie skutecznych działań oraz umiejętne wykorzystanie argumentacji w sprawie. Analiza faktów i przepisów prawa w konkretnej sprawie pod względem oczekiwań Klientów pozwala na przedstawienie optymalnego rozwiązania problemu, ocenę ryzyka i szansy powodzenia w sprawie. Świadczymy również pomoc prawną on-line. Staramy dostosować się terminy spotkań do potrzeb Klientów. Spotkania odbywają się w Kancelarii lub miejscu ustalonym z Klientem. Zapraszamy do współpracy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy pracownicze (2)
  • Dzieci i rozwody (8)
  • Nieruchomości (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Michał Muchowicz
 • Paulina Skonieczna-Masternak
  PREMIUM

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 133

  KANCELARIA ADWOKACKA PAULINA SKONIECZNA-MASTERNAK

  Al. Marcinkowskiego 2a/3, 61-745 Poznań
  Prowadzę kancelarię adwokacką w centrum Poznania.Zdałam egzamin adwokacki z ... zobacz więcej Prowadzę kancelarię adwokacką w centrum Poznania.Zdałam egzamin adwokacki z wyróżnieniem. Na co dzień zajmuję się przede wszystkim sprawami dotyczącymi prawa rodzinnego, szerzej rozumianego prawa cywilnego oraz prawa karnego. Na swoim koncie mam udział w ponad 900 rozprawach sądowych oraz tysiące napisanych pism procesowych. Świadczę usługi na terenie województwa wielkopolskiego oraz poza jego granicami. Dostosowuję terminy spotkań do potrzeb Klientów - możliwe są terminy wczesnym rankiem/późnym popołudniem oraz w weekendy. Spotkania odbywają się w Kancelarii bądź miejscu ustalonym z Klientem. Obsługuję klientów indywidualnych (sprawy prywatne) oraz biznesowych (bieżąca obsługa prawna firm). Świadczę także pomoc prawną on-line. Moim klientom zawsze przestawiam plusy i minusy omawianych działań, ocenę ryzyka i szansy wygrania sprawy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (8)
  • Spadki i testamenty (3)
  • Przestępstwa i wykroczenia (6)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Paulina Skonieczna-Masternak
 • Jakub Elegańczyk
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 40

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Elegańczyk

  Feliksa Nowowiejskiego 53/2, 61-734 Poznań
  Moją zasadą jest szczegółowe zebranie informacji od Klienta, a następnie opr... zobacz więcej Moją zasadą jest szczegółowe zebranie informacji od Klienta, a następnie opracowanie strategii na sprawę. To stanowi podstawę moich działań. Z sukcesami doradzam moim Klientom oraz reprezentuję ich przed kontrahentami, sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi i organami administracji w sprawach dotyczących prawa cywilnego, nieruchomości, inwestycji budowlanych, transportu. Jestem człowiekiem, który zajmuje się rozwiązywaniem problemów. Dzięki temu praca adwokata daje mi dużo satysfakcji.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy pracownicze (1)
  • Nieruchomości (22)
  • Działalność gospodarcza (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jakub Elegańczyk
 • Piotr Szymański
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 12
  Radca prawny (Od 2010)

  "Szymański & Tyrzyk Kancelaria Radców Prawnych Sp.p."

  Wierzbięcice 6/8, 61-568 Poznań
  Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im.... zobacz więcej Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 2006 roku członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Pomoc prawną świadczy w szczególności w zakresie prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa rodzinnego. Prowadzi sprawy sądowe.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spółki (2)
  • Sprawy bankowe (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Piotr Szymański
 • Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.
  PREMIUM

  Kancelaria Prawna Jarzyński i Wspólnicy Sp.k.

  Stary Rynek 81, 61-772 Poznań
  Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k. kontynuuje działalność założon... zobacz więcej Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k. kontynuuje działalność założonej w 1989 roku Kancelarii Prawnej Jarzyński & Novak, która była jedną z pierwszych tego typu firm w Polsce. Jesteśmy firmą rodzinną, łączącą pokolenia, a tym samym prawniczą tradycję i doświadczenie z niekonwencjonalnym oraz indywidualnym podejściem do Klienta. Stawiamy na wysoką jakość obsługi, dlatego cieszymy się zaufaniem Klientów, którzy korzystają z naszej pomocy nieprzerwanie od wielu lat. Od 30 lat Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów lokalnych, jak i o zasięgu krajowym oraz międzynarodowym, przedsiębiorców, spółek cywilnych, osób prawnych, spółek prawa handlowego, jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, klientów indywidualnych. Wiodącymi specjalizacjami Kancelarii jest Prawo Budowlane i Nieruchomości, Prawo Własności Intelektualnej, Bieżąca Obsługa Przedsiębiorstw, Prawo i Postępowanie Cywilne, Prawo i Postępowanie Administracyjne.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Nieruchomości (18)
  • Majątek i Podatki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.
 • Jan Jarzyński
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 3
  Radca prawny (Od 2013)

  Kancelaria Prawna Jarzyński & Wspólnicy Sp.k.

  Stary Rynek 81, 61-772 Poznań
  Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i stypendys... zobacz więcej Jestem absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i stypendystą Otto-Friedrich-Universität Bamberg w Niemczech w ramach programu Erasmus. Od 2003 roku współpracuję z Kancelarią Prawną Jarzyński & Wspólnicy (dawniej: Kancelaria Prawna dr Marek Jarzyński & Kornel Novak). Do każdej powierzonej sprawy podchodzę z pełnym zaangażowaniem, dostosowując się do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Specjalizuję się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem procedury cywilnej oraz spadkobrania i sukcesji, prawie gospodarczym, a także w prawie zagospodarowania przestrzennego. Wspieram Klientów i firmy zagraniczne obsługując je też w języku angielskim i niemieckim. Prywatnie jestem wielbicielem muzyki, amatorem gry na perkusji, zapalonym biegaczem i pasjonatem sportów zimowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Nieruchomości (1)
  • Majątek i Podatki (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Jan Jarzyński
 • Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2

  Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy

  Dominikańska 3, 61-762 Poznań
  Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski, Guzek i Partnerzy to jedna z najwię... zobacz więcej Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski, Guzek i Partnerzy to jedna z największych i najdłużej działających kancelarii adwokackich w Poznaniu. Założycielami spółki są adwokat i doradca podatkowy Tomasz Grzybkowski i adwokat Tomasz Guzek. Kancelaria wyspecjalizowała się w prowadzeniu skomplikowanych spraw z zakresu prawa cywilnego - ze szczególnym uwzględnieniem obsługi biznesu. Obecnie zespół Kancelarii liczy 30 osób: adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, prawników i pracowników administracyjnych. Średnio prowadzą oni ok. 1500 spraw rocznie w 16 różnych specjalizacjach.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy pracownicze (5)
  • Podatki (15)
  • Spółki (11)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Adwokacka Spółka Partnerska Grzybkowski Guzek i Partnerzy
 • Hanna Paluszkiewicz
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 14

  Kancelaria Radcy Prawnego Profesor dr hab.Hanna Paluszkiewicz

  Poznańska 62/6, 60-853 Poznań
  Filia Kancelarii: Września, ul. Staszica 14/51 Kancelaria Radcy Prawnego p... zobacz więcej Filia Kancelarii: Września, ul. Staszica 14/51 Kancelaria Radcy Prawnego prof. nadzw. dr hab. Hanny Paluszkiewicz świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych od ponad 25 lat. Obsługa prawna w ramach Kancelarii świadczona jest w zakresie i na podstawie Ustawy o radcach prawnych. Kancelarię tworzy zespół osób o odpowiednim doświadczeniu oraz wysokich kwalifikacjach zawodowych i etycznych. Wszyscy współpracownicy Kancelarii posiadają wiedzę i doświadczenie pozwalające na wykonywanie czynności zawodowych zgodnie z przepisami prawa, według najlepszej woli i wiedzy oraz z należytą starannością. Efektywność pomocy prawnej świadczonej w ramach Kancelarii zapewnia zarówno bieżący kontakt z praktyką sądową, podatkową, administracyjną, jak i wykorzystywanie opinii i poglądów autorytetów prawnych skupionych w kręgach uniwersyteckich.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Działalność gospodarcza (2)
  • Spółki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Hanna Paluszkiewicz
 • Michał Burtowy
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 40
  Adwokat (Od 2015)

  Michał Burtowy - Kancelaria Adwokacka

  Dąbrowskiego 77A, 60-529 Poznań
  Nr bezpośredni do mnie to: 694 903 756. Specjalizacje kancelarii: - prawo ka... zobacz więcej Nr bezpośredni do mnie to: 694 903 756. Specjalizacje kancelarii: - prawo karne - prawo związane z ruchem drogowym (wypadki, alkohol, kontrole); - problematyka rodzinna (sprawy karne, rozwody, dzieci i majątek); - odzyskiwanie należności (kredyty frankowe, GetBack, windykacja, odszkodowania); - sprawy imigrantów i Polaków za granicą; - sprawy medyczne (szczególnie związane z porodami); - prawo pracy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (2)
  • Spadki i testamenty (1)
  • Nieruchomości (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Michał Burtowy
 • Kancelaria FILIPIAK BABICZ Legal
  PREMIUM

  FILIPIAK BABICZ Legal

  Grunwaldzka 38, 60-786 Poznań
  FILIPIAK BABICZ LEGAL sp.k. jest drugą pod względem wielkości kancelarią pra... zobacz więcej FILIPIAK BABICZ LEGAL sp.k. jest drugą pod względem wielkości kancelarią prawną w Wielkopolsce, drugą kancelarią w Polsce pod względem tempa wzrostu w latach 2013-2018, liderem w kategorii „Prawo karne dla biznesu” i rekomendowaną kancelarią w kategorii „Fuzje, przejęcia, restrukturyzacje i upadłości” (według rankingu Rzeczpospolitej). Tę pozycję zdobyliśmy w ciągu dziesięciu lat wytężonej pracy. Kancelarię tworzy ponad 60 osobowy zespół prawników oraz personel pomocniczy. Usługi świadczy zespół wyspecjalizowanych adwokatów i radców prawnych, w tym pracowników naukowych Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, aplikantów adwokackich i radcowskich oraz prawnicy i asystenci. W stałym wymiarze współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłym rewidentem, rzecznikami patentowymi oraz specjalistami z dziedziny zamówień publicznych oraz własności przemysłowej.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • KORONAWIRUS (COVID-19) (5)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kancelaria FILIPIAK BABICZ Legal
 • Kamil Wasilewski
  PREMIUM

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 110
  Adwokat (Od 2014)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski

  Grunwaldzka 517 C/29, 62-064 Poznań
  Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu star... zobacz więcej Pomagam codziennie przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes, firmy typu startup we wczesnych fazach rozwoju wspieram wiedzą w zakresie prowadzenia i ochrony swojej działalności. Pomagam skutecznie rodzinom, oraz pracodawcom i pracownikom. Świadczę usługi prawne na rzecz spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych. Brałem udział w wielu negocjacjach, obsługiwałem procedurę tworzenia wielu spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń, zajmując się również ich bieżącą obsługą prawną. Z powodzeniem uczestniczyłem również jako pełnomocnik i obrońca w licznych postępowaniach sądowych. Wszystkim klientom wdrażam rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia ich celów i potrzeb. Jako mój klient będziesz informowany o sprawie na bieżąco, otrzymasz potrzebne wsparcie i wyjaśnienia potrzebne do zrozumienia Twojej sytuacji. Zapraszam do konsultacji swojego problemu, chętnie pomogę spokojniej przejść przez trudny czas związany z niepewnością prawną i poszukam właściwych rozwiązań.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy pracownicze (1)
  • Przestępstwa i wykroczenia (11)
  • Dzieci i rozwody (6)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kamil Wasilewski
 • Maciej Szwejda
  PREMIUM
  Radca prawny (Od 2001)

  Kancelaria Radcy Prawnego Maciej Szwejda

  Osiedle Rusa 32/6, 61-245 Poznań
  Jestem radcą prawnym z 20-letnim doświadczeniem. Zajmuję się obsługą podmiot... zobacz więcej Jestem radcą prawnym z 20-letnim doświadczeniem. Zajmuję się obsługą podmiotów gospodarczych, jako prawnik zewnętrzny oraz in house. Kierowałem też działami prawnymi firm. Jestem absolwentem studiów MBA prowadzonych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Georgia State University. Tytuł pracy końcowej: „Zarządzanie zmianą w obszarze zasobów ludzkich w procesach fuzji i przejęć”. Obecnie prowadzę wykłady na studiach MBA, w oparciu o własny program pt. „Elementy prawa dla menedżerów”. Doświadczenie zdobyte podczas pracy wewnątrz firmy oraz w ramach zewnętrznej obsługi przedsiębiorców, w połączeniu z umiejętnościami nabytymi w trakcie studiów MBA, pozwalają mi na lepsze zrozumienie biznesu, jego funkcjonowania, relacji firma-kontrahent. Zlecone sprawy analizuję nie tylko z punktu widzenia prawnika, ale także biznesmena i menedżera, kreując rozwiązania odpowiadające biznesowym potrzebom klienta oraz zakładanemu celowi gospodarczemu. Posługuję się biegle językiem angielskim i włoskim.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy pracownicze (12)
  • Spółki (16)
  • Spory z firmami (15)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Maciej Szwejda
 • Beata Strzyżowska
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2
  Radca prawny (Od 2007)

  Kancelaria Radcy Prawnego Beata Strzyżowska

  Jana Matejki 32/33 lok. 2, 60-768 Poznań
  Beata Strzyżowska działalność prawniczą prowadzi od przeszło 20 lat i w wąsk... zobacz więcej Beata Strzyżowska działalność prawniczą prowadzi od przeszło 20 lat i w wąskiej specjalizacji jaką jest prawo bankowe, finansowanie i zabezpieczenia jest rozpoznawalna na polskim rynku. Dotychczas działała w innej formule – początkowo przez 15 lat pracowała w sieciowych kancelariach w Poznaniu, Warszawie i Londynie, później była dyrektorem departamentu prawnego w dużym banku komercyjnym. Posiada ogromne doświadczenie w prawie korporacyjnym, handlowym i cywilnym – dziedzinom towarzyszącym dużemu i mniejszemu biznesowi. Ostatnie 4 lata macierzyństwa i bliskie kontakty z innymi rodzicami dały jej jednak również bogate doświadczenie w prawie rodzinnym, a także pozwoliły na rozwinięcie praktyki w rozwiązywaniu konfliktów między małżonkami i regulowaniu spraw spadkowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Działalność gospodarcza (8)
  • Spółki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Beata Strzyżowska
 • Damian Stawski
  PREMIUM

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 115
  Radca prawny (Od 2015)

  ALTA PENTUT Kancelaria Radcy Prawnego Damian Stawski

  Południowa 14, Mrowino, 62-090 Poznań
  Działam na terenie całego kraju. Jestem radcą prawnym z doświadczeniem. Hasł... zobacz więcej Działam na terenie całego kraju. Jestem radcą prawnym z doświadczeniem. Hasłem przewodnim mojej kancelarii jest maksyma ”ALTA PENTUT”, czyli dążyć wzwyż i tak staram się pomagać każdemu klientowi. Doradzam zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom. Wieloletnie doświadczenie uzyskane na sali sądowej pozwala mi sprawnie i skutecznie rozwiązywać problemy moich klientów. W mojej pracy skupiam się na przedstawieniu klientowi różnych możliwości rozwiązania problemu tak, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie. Pomogę w sprawach związanych z rozpoczęciem działalności, rozwiążę kwestie transportowe i drogowe, obsługuję kierowców i firmy transportowe, zajmę się windykacją należności od kontrahentów. Osoby fizyczne wspieram w sprawach karnych, rozwodowych, alimentacyjnych, dotyczących władzy rodzicielskiej, trudnych podziałach majątku, skomplikowanych kwestiach spadkowych. Prywatnie jestem pasjonatem sportu w każdej postaci.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (5)
  • Spadki i testamenty (2)
  • Nieruchomości (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Damian Stawski
 • Anastazja Wolska-Ryl
  PREMIUM

  Kancelaria Adwokacka Anastazja Wolska-Ryl

  Poznań
  Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, a od 2015 r. członkiem Wielk... zobacz więcej Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, a od 2015 r. członkiem Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Doświadczenie zdobywałam w szczecińskich i poznańskich kancelariach adwokackich. Współpracowałam dotychczas zarówno z osobami fizycznymi, jak i podmiotami gospodarczymi. Dokładam wszelkiej staranności, aby świadczona przeze mnie obsługa prawna odznaczała się najwyższym stopniem profesjonalizmu. W mojej praktyce niezwykle istotnym jest dla mnie indywidualne podejście do klienta i zapewnienie kompleksowej pomocy prawnej. Zapraszam do kontaktu.
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Anastazja Wolska-Ryl
 • Krystyna Babiak
  PREMIUM
  Radca prawny

  Babiak Krystyna - Kancelaria radcy prawnego

  Czartoria 1/2, 61-102 Poznań

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy pracownicze (1)
  • Majątek i Podatki (3)
  • Spory z firmami (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Krystyna Babiak