Prawnicy Łódź

Inne miasto

Sprawy ubezpieczeniowe

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Michał Araszkiewicz
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 8
  Radca prawny (Od 2001)

  Kancelaria Radcy Prawnego Michał Araszkiewicz

  Sterlinga 27/29 lok. 306, 90-212 Łódź
  Jestem praktykiem. Obsługa prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Prawo … zobacz więcej Jestem praktykiem. Obsługa prawna dla przedsiębiorców i osób fizycznych. Prawo cywilne, gospodarcze, handlowe, medyczne, prawo pracy, prawo zamówień publicznych. Podmioty lecznicze, prywatne i publiczne, błędy medyczne, praktyki lekarskie, pielęgniarskie to zakres szczególnego mojego zainteresowania. Specjalizuje się też w obsłudze z zakresu prawa handlowego (prawo spółek, KRS), gospodarczego, prawa zobowiązań (umowy), ochrony zdrowia, budownictwa, ale również działalności naukowej i badawczo rozwojowej (B+R) jak i produkcyjnej. Jestem zawodowym pełnomocnikiem procesowym przed sądami powszechnymi (w tym w procesach o: odszkodowania, zadośćuczynienia, błąd medyczny, wykonanie umowy, zmianę warunków umowy, wynagrodzenie, kary umowne, ze stosunku pracy) sądowo-administracyjnymi, ale również innymi organami np. KIO w ramach praktyki prawa zamówień publicznych (przetargi, odwołania, postępowania o udzielenie zamówienia publicznego) . Nie są mi obce negocjacje i mediacje (ADR).

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy ubezpieczeniowe (1)
  • Działalność gospodarcza (11)
  • Majątek i Podatki (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Michał Araszkiewicz
 • Marcin Kozłowski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  32 odpowiedzi na pytania w kategorii Sprawy ubezpieczeniowe
  32

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 149
  Radca prawny (Od 2019)

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kozłowski

  Al. Kościuszki 1 lok. 231, 90-418 Łódź
  Jestem radcą prawnym. Pracuję i mieszkam w Łodzi. Swoje zainteresowania skupiam… zobacz więcej Jestem radcą prawnym. Pracuję i mieszkam w Łodzi. Swoje zainteresowania skupiam na prawie medycznym, ochronie danych osobowych, a także prawnej obsłudze podmiotów gospodarczych. Zajmuję się także uzyskiwaniem odszkodowań i zadośćuczynień. Kilka lat pracowałem w kancelarii, w której zajmowałem się obsługą, spółek, gmin, osób fizycznych. wielokrotnie reprezentowałem klientów w sądach w sprawach o odszkodowania, zadośćuczynienia, w sprawach o zapłatę należności za niezapłacone faktury. Wielokrotnie pomagałem w zakładaniu działalności gospodarczych, doradzałem w wyborze odpowiedniej formy prowadzenia działalności, wypełniałem dokumenty założycielskie spółek handlowych, świadczyłem pomoc prawną spółką i innym przedsiębiorcom. Kiedy już nie zajmuję się prawem, lubię spędzać czas na ściance wspinaczkowej lub w parku podczas biegania. Czytam, słucham muzyki, podcastów, rozwijam się. Uwielbiam spotkania z moimi przyjaciółmi.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy ubezpieczeniowe (4)
  • Spółki (6)
  • Umowy (6)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marcin Kozłowski
 • Julia Szkudlarek
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Sprawy ubezpieczeniowe
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 49

  Kancelaria Adwokacka adwokat Julia Szkudlarek

  Gdańska 65a lok. 3, 90-612 Łódź
  W swojej pracy zawodowej nie tylko dostarczam klientom wiedzę na temat zagadnie… zobacz więcej W swojej pracy zawodowej nie tylko dostarczam klientom wiedzę na temat zagadnień prawnych i kompleksowo przeprowadzam ich przez proces rozwiązania problemu. Jednym z moich głównych celów jako adwokata jest również promowanie świadomości prawnej i oswajanie prawniczego świata, który dla wielu osób jest czymś zupełnie nowym i nieznanym. Wyznaję zasadę, że problemy warto rozwiązywać, zanim nabiorą realnych kształtów.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spadki i testamenty (4)
  • Nieruchomości (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Julia Szkudlarek
 • Paweł Terpiłowski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Sprawy ubezpieczeniowe
  2

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 12
  Radca prawny (Od 2019)

  Paweł Terpiłowski Kancelaria Radcy Prawnego

  Czarnkowska 2 lok. 21, 91-013 Łódź
  Nazywam się Paweł Terpiłowski, jestem radcą prawnym, ukończyłem prawo na Uniwer… zobacz więcej Nazywam się Paweł Terpiłowski, jestem radcą prawnym, ukończyłem prawo na Uniwersytecie Łódzkim. Wiedzę prawniczą zdobywałem w największych łódzkich kancelariach, a także w kancelariach rodzinnych. Pracowałem również jako autor i redaktor w wydawnictwie prawniczym oraz jako specjalista ds. VAT-u w międzynarodowej korporacji świadczącej usługi BPO, gdzie zajmowałem się ponadto zarządzaniem ryzykiem. Obecnie zajmuję się doradztwem podatkowym w międzynarodowej grupie kapitałowej oraz świadczę usługi prawne w ramach własnej kancelarii. W podejściu do Klienta najważniejsze jest dla mnie zrozumienie problemu oraz potrzeb, dzięki czemu świadczę odpowiedzialną i skuteczną pomoc prawną. Stawiam na partnerską współpracę opartą na zaufaniu i wsparciu oraz bezpośrednim kontakcie.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy ubezpieczeniowe (1)
  • Nieruchomości (4)
  • Działalność gospodarcza (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Paweł Terpiłowski
 • Dawid Zakrzewski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Sprawy ubezpieczeniowe
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 9

  Kancelaria Adwokacka Dawid Zakrzewski

  Łaska 32, 95-200 Pabianice
  W ramach prowadzonej Kancelarii Adwokackiej świadczę pomoc prawną zarówno na rz… zobacz więcej W ramach prowadzonej Kancelarii Adwokackiej świadczę pomoc prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych (zwłaszcza z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego i administracyjnego), jak i podmiotów gospodarczych (przedsiębiorcy jednoosobowi oraz spółki). W latach 2016-2018 obywałem aplikację adwokacką przy Izbie Adwokackiej w Łodzi, współpracując w tym czasie z wieloma adwokatami i kancelariami prawnymi z terenu województwa łódzkiego (zwłaszcza z Łodzi, Pabianic oraz Łowicza). Zdobyte, kilkuletnie doświadczenie w występowaniu przed sądami, organami państwowymi i samorządowymi, obecnie wykorzystuję już we własnej praktyce zawodowej.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy ubezpieczeniowe (2)
  • Przestępstwa i wykroczenia (12)
  • Nieruchomości (7)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Dawid Zakrzewski