Prawnicy Leszno

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Krzysztof Nawrocki
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  11 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  11

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 24
  Adwokat (Od 2008)

  Krzysztof Nawrocki, adwokat - Kancelaria Adwokacka

  Bolesława Chrobrego 21/1, 64-100 Leszno
  Kancelarię Adwokacką prowadzę od 2008r. w Lesznie w formie indywidualnej pra... zobacz więcej Kancelarię Adwokacką prowadzę od 2008r. w Lesznie w formie indywidualnej praktyki. Podstawowym celem mojej pracy jest budowanie relacji z klientem opartej na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i profesjonalnie, aby zapewnić mu kompleksową i skuteczną pomoc prawną. Priorytetem w mej pracy jest dobro klientów oraz ochrona ich interesów. Zakres świadczonej przeze mnie pomocy prawnej obejmuje m. in.: 1) prawo i postępowanie cywilne, 2) prawo rodzinne, 3) prawo spółdzielcze, 4) prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, 5) prawo i postępowanie karne, 6) prawo i postępowanie w sprawach o wykroczenia, 7) prawo i postępowanie administracyjne, 8) prawo i postępowanie podatkowe. Przez okres 3 lat prowadziłem obsługę prawną Spółdzielni Mieszkaniowej „PRZYLESIE” w Lesznie (2013-2015). Ukończyłem kurs „Szkoła Praw Człowieka”, organizowany przez Helsińską Fundację Praw Człowieka w Warszawie. Byłem wykładowcą w Szkole Biznesu Europejskiego w Lesznie.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Nieruchomości (1)
  • Przestępstwa i wykroczenia (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Krzysztof Nawrocki
 • Michał Okoniewski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  79 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  79

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 85
  Radca prawny (Od 2017)

  Kancelaria Radcy Prawnego Michał Okoniewski

  Królowej Jadwigi 25/1, 64-100 Leszno
  Michał Okoniewski - adwokat, a od 2017 r. również radca prawny. Absolwent Un... zobacz więcej Michał Okoniewski - adwokat, a od 2017 r. również radca prawny. Absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Wieloletni pracownik jednostek administracji rządowej, oraz Przewodniczący Stałego Sądu Konsumenckiego. Kancelaria świadczy profesjonalne usługi prawnicze niosąc pomoc zarówno przedsiębiorcom, jak i osobom nieprowadzącym działalności gospodarczej. Specjalizacją Kancelarii są: - sprawy cywilne: prawa konsumenta; odszkodowania; sprawy rodzinne; sprawy spadkowe; sprawy o zapłatę; sprawy bankowe i ubezpieczeniowe; - sprawy gospodarcze: prawo umów handlowych; prawo spółek; spory sądowe między przedsiębiorcami; - sprawy pracownicze; - sprawy administracyjne i sądowoadministracyjne, w tym podatkowe. Mottem przyświecającym działalności Kancelarii jest "nie pozostawić bez pomocy nikogo, kto jej potrzebuje". I pamiętaj u mnie nie ma skostniałej atmosfery i skomplikowanych terminów prawniczych, jest wyłącznie Twój problem i mój pomysł, jak go rozwiązać.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (3)
  • Majątek i Podatki (3)
  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Michał Okoniewski
 • Adam Kostecki
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  4 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  4

  Ocena

  4,7
  Liczba opinii: 3
  Radca prawny (Od 2005)

  Kostecki Adam. Kancelaria radcy prawnego

  Sokoła 10 lok. 1, 64-100 Leszno

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Działalność gospodarcza (3)
  • Spółki (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Adam Kostecki
 • Patrycjusz Miłaszewicz
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  8 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  8

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 23
  Radca prawny (Od 2016)

  Kancelaria Radcy Prawnego Patrycjusz Miłaszewicz

  Plac Bolesława Chrobrego 13/2, 56-200 Góra
  Patrycjusz Miłaszewicz. Radca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnyc... zobacz więcej Patrycjusz Miłaszewicz. Radca prawny. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Prowadzona przeze mnie Kancelaria Radcy Prawnego świadczy pomoc prawną na rzecz Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Oferuję pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa spadkowego, prawa administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także prawa gospodarczego, która polega na udzielaniu porad prawnych, sporządzaniu pism procesowych (pozwy, wnioski, apelacje, zażalenia, skargi, odwołania), opinii prawnych, a także reprezentowaniu Klientów przed sądami powszechnymi, organami administracji publicznej oraz w postępowaniach egzekucyjnych. Uważam, że każda sprawa jest inna dlatego też do każdej sprawy podchodzę indywidualnie. Zależy mi na tym, aby Klienci prowadzonej przeze mnie Kancelarii czuli się w jej siedzibie swobodnie i komfortowo, a udzielona pomoc prawna była na najwyższym poziomie. Serdecznie zapraszam do współpracy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (4)
  • Praca (1)
  • Inne (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Patrycjusz Miłaszewicz