Prawnicy Kraków

Inne miasto
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Marcin Kotarba
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spółki
  1

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 42
  Radca prawny

  Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Kotarba

  Św. Gertrudy 18/2, 31-048 Kraków
  Prowadzimy sprawy sądowe, zakładamy spółki, udzielamy porady prawne. Sprawy o z… zobacz więcej Prowadzimy sprawy sądowe, zakładamy spółki, udzielamy porady prawne. Sprawy o zapłatę, odszkodowania, rozwody, spadki, upadłość konsumencka. Sporządzamy i sprawdzamy umowy. W przypadku sprawy sądowej - udzielamy wstępnej porady prawnej, prowadzimy negocjacje przedsądowe, sporządzamy odpowiednie pisma procesowe (pozew do sądu lub wniosek), występujemy przed sądem za Ciebie i prowadzimy cały proces aż do wydania wyroku, udzielając na bieżąco informacji i wyjaśnień, co do poszczególnych czynności w procesie sądowym. Nasze główne biuro znajduje się w Krakowie i czynne jest w godzinach od 8:00 do 18:00 - możesz zadzwonić i umówić spotkanie w dogodnym terminie. Obsługujemy też klientów z powiatu nowosądeckiego - możliwość spotkania w Podegrodziu po wcześniejszym umówieniu wizyty (

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spółki (1)
  • Dzieci i rozwody (2)
  • Nieruchomości (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marcin Kotarba
 • Karolina Furtak
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 4

  Kancelaria Prawna Karolina Furtak

  Brodowicza 8/4, 31-518 Kraków
  Absolwentka Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. … zobacz więcej Absolwentka Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Od 2007 roku jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Od 2018 roku mediator przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Pracowała w jednym z głównych integratorów systemów IT, gdzie pełniła funkcję dyrektora oraz Członka Zarządu. Karolina Furtak specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących błędów medycznych. Posiada doświadczenie w zakresie praw autorskich i nowych technologii. W dotychczasowej pracy zawodowej miała możliwość faktycznego kierowania spółka akcyjną co pozwoliło jej zdobyć wiedzę nie tylko o prawnych, ale i ekonomicznych aspektach prowadzonej działalności. Skończyła studia podyplomowe z doradztwa podatkowego, szkolenie z zakresu mediacji oraz partnerstwa publicznoprawnego. Jest również uczestnikiem licznych konferencji nieustannie doskonaląc wiedzę i umiejętności. Prowadzi obsługę w języku angielskim.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Zdrowie (1)
  • Własność intelektualna (1)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Karolina Furtak
 • Janusz Sawicki
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  4 odpowiedzi na pytania w kategorii Spółki
  4

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 415
  Adwokat (Od 1985)

  Kancelaria Adwokacka adw. Sawicki Janusz

  Jana Kasprowicza 20/3, 31-523 Kraków
  Jestem adwokatem od ponad 20 lat.Specjalizuję się w sprawach cywilnych ( odszko… zobacz więcej Jestem adwokatem od ponad 20 lat.Specjalizuję się w sprawach cywilnych ( odszkodowawczych ) oraz gospodarczych.Prowadzę Kancelaria wspólnie z radcą prawnym . Ponadto skutecznie pomagam w sprawach karnych wspólnie z adwokatem - specjalistą w tym zakresie. Prowadzę sprawy na terenie całej Polski a w ostatnim okresie z uwagi na Covid19 większość spraw załatwiam poprzez kontakty mailowe, telefoniczne, wideokonferencje. Mam rozbudowaną listę zaprzyjaźnionych adwokatów i radców prawnych na terenie całego kraju, którzy świadczą mi usługi na moje zlecenia.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Majątek i Podatki (1)
  • Zdrowie (2)
  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Janusz Sawicki
 • Agnieszka Poniewierka
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Spółki
  1

  Ocena

  4,8
  Liczba opinii: 14
  Radca prawny (Od 2015)

  Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radcy Prawnego

  Koszykarska 27b/16, 30-717 Kraków
  Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radców Prawnych zasięgiem działania obejmuje t… zobacz więcej Agnieszka Poniewierka Kancelaria Radców Prawnych zasięgiem działania obejmuje teren całej Polski. Kancelaria Radców Prawnych specjalizuje się w pełnej i kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Odnosząc się do kompleksowej obsługi przedsiębiorców należy wskazać, iż Kancelaria świadczy usługi doradcze w zakresie udziału w postępowaniach rejestrowych, wyborze właściwej formy prowadzenia działalności. W przypadku doradztwa w bieżącej działalności przedsiębiorców Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną w zakresie reprezentacji w sporach sądowych, sądowo – administracyjnych, jak i zastępowania Klientów w ramach postępowań prowadzonych przed organami administracji publicznej. Co szczególnie istotne bieżące doradztwo świadczone przez Kancelarię obejmuje również kontrolę oraz zabezpieczenie interesów reprezentowanych stron w ramach zawieranych umów handlowych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spółki (1)
  • Nieruchomości (6)
  • Podatki (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Agnieszka Poniewierka
 • Galina Gajda
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Spółki
  2

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 35
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Galina Gajda

  Tokarska 4/2, 30-412 Kraków
  Oferta Kancelarii skierowana jest do obywateli Polski oraz cudzoziemców zamiesz… zobacz więcej Oferta Kancelarii skierowana jest do obywateli Polski oraz cudzoziemców zamieszkałych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, jak również przebywających poza jej granicami.Pomoc prawna udzielana cudzoziemcom odbywa się w językach rosyjskim oraz ukraińskim. Adwokat Galina Gajda zdobywała doświadczenie zawodowe w Kancelariach adwokackich i notarialnych na terenie Krakowa, a następnie w Dziale Obrotu Prawnego z Zagranicą Prokuratury Okręgowej w Krakowie. Po ukończeniu 3-letniej aplikacji adwokackiej i zdaniu egzaminu adwokackiego, została wpisana na listę adwokatów Krakowskiej Izby Adwokackiej. Obecnie wykonuje zawód w indywidualnej Kancelarii Adwokackiej w Krakowie. Adwokat Galina Gajda specjalizuje się w prawie rodzinnym, karnym, cywilnym oraz imigracyjnym. Pomaga także obcokrajowcom z ramienia Urzędu ds. Cudzoziemców w Warszawie.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spółki (1)
  • Dzieci i rozwody (1)
  • Inne (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Galina Gajda