Prawnicy Kielce

Inne miasto

Spadki i testamenty

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Marcin Lasota
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  2 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  2
  Radca prawny (Od 2016)

  Siwek, Szmit & Lasota Kancelaria Radców Prawnych

  Planty 16A lok. 108, 25-502 Kielce
  W ramach prowadzonej Kancelarii świadczę kompleksowe usługi prawne na rzecz ... zobacz więcej W ramach prowadzonej Kancelarii świadczę kompleksowe usługi prawne na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Oferuję usługi polegające na świadczeniu stałej obsługi prawnej lub wykonywaniu jednorazowych zleceń dotyczących konkretnej sprawy lub projektu. Współpracę z Klientami opieram o indywidualizm oraz analizę potrzeb i specyfiki danej sprawy. Powierzenie prowadzenia sprawy gwarantuje optymalizację zlecenia, tak aby zostało ono wykonane zgodnie z celem oraz interesem Klienta, przy jak najniższym zaangażowaniu jego czasu i środków. Klientom oferuję pełną dyspozycyjność, stawiając sobie kontakt z Klientem jako największy priorytet. Poprzez współpracę z doradcami podatkowymi, notariuszami i komornikami zapewniam kompleksowość usług prawnych oraz wykonywanie zleceń w możliwie najkrótszych terminach.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Majątek i Podatki (2)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marcin Lasota
 • Michał Bukowski
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  131 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  131

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 202
  Adwokat (Od 2015)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Bukowski

  H. Sienkiewicza 38/10, 25-507 Kielce
  W ramach prowadzonej działalności moja Kancelaria oferuje kompleksowe i prof... zobacz więcej W ramach prowadzonej działalności moja Kancelaria oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi prawne na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Z licznymi sukcesami reprezentuję moich Klientów. Doświadczona kadra prawników oraz szeroka specjalizacja mojej Kancelarii pozwala zapewnić Państwu kompleksową pomoc prawną na najwyższym poziomie w praktycznie, każdej dziedzinie prawa. Kancelaria współpracuje z firmami i innymi Kancelariami na terenie całego Kraju. Zdajemy sobie sprawę, iż specyfika prowadzenia biznesu wymaga szybkich działań i nietypowych rozwiązań, dlatego kierując się indywidualnym podejściem do każdego Klienta staramy się poznać i zrozumieć jego potrzeby i oczekiwania, aby zapewnić optymalne rozwiązania dla prowadzonej przez Mocodawców działalności, jak i indywidualnej sprawy każdego Klienta. Wyróżnia nas zarówno wysoki poziom merytoryczny świadczonych usług, jak również zaangażowanie w prowadzone sprawy i terminowość.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (2)
  • Sprawy ubezpieczeniowe (3)
  • Dzieci i rozwody (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Michał Bukowski
 • Katarzyna Czerwińska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  6 odpowiedzi na pytania w kategorii Spadki i testamenty
  6

  Ocena

  4,7
  Liczba opinii: 34

  Kancelaria Adwokacka Katarzyna Czerwińska

  Iwo Odrowąża 12/4, 26-200 Końskie
  Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.W l... zobacz więcej Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.W latach 2009 - 2012, w Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu, odbyłam aplikację adwokacką, którą zakończyłam z dniem 7 lipca 2012 r. W dniach 28-31 sierpnia 2012 r. zdałam egzamin adwokacki. Jestem wpisana Listę Adwokatów prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Kielcach. Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą pod firmą: „Kancelaria Adwokacka Katarzyna Czerwińska”.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Działalność gospodarcza (1)
  • Praca (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Katarzyna Czerwińska