Prawnicy Gdańsk

Inne miasto

Sprawy ubezpieczeniowe

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Hanna Zarzycka
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2
  Aplikant (Od 2017)

  Hanna Zarzycka

  Kartuska 246, 80-122 Gdańsk
  Aplikant adwokacki ostatniego 3 roku aplikacji adwokackiej przy Pomorskiej Izbi… zobacz więcej Aplikant adwokacki ostatniego 3 roku aplikacji adwokackiej przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Przez ostatnie 9 lat jestem związana z branżą prawną. W ostatnich 6 latach współtworzyłam znaną kancelarię odszkodowawczą działającą na terenie całej Polski mający tym samym doświadczenie w uzyskiwaniu odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych za wypadki, błędy medyczne jak i również odszkodowania od lotnisk, banków (kredyty frankowe) jak i również w prowadzeniu spraw karnych klientów. Od kilku lat współpracuję z Kancelarią Adwokacką Adwokata Sławomira Izydorczyka w Gdańsku. Specjalizuję się w prowadzeniu spraw karnych jako obrońca, w sprawach cywilnych oraz gospodarczych. Mam doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych jak i obsługi prawnej firm.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy ubezpieczeniowe (3)
  • Przestępstwa i wykroczenia (5)
  • Dzieci i rozwody (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Hanna Zarzycka
 • Danuta Janiszewska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  12 odpowiedzi na pytania w kategorii Sprawy ubezpieczeniowe
  12

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 73
  Radca prawny (Od 2011)

  Kancelaria Radcy Prawnego Danuta Janiszewska

  Komandorska, 69, 80-299 Gdańsk
  Kancelaria oferuje kompleksową pomoc przy prowadzeniu wszystkich spraw - począw… zobacz więcej Kancelaria oferuje kompleksową pomoc przy prowadzeniu wszystkich spraw - począwszy od udzielenia porady prawnej i doraźnej pomocy, poprzez sporządzanie pozwów, apelacji i innych pism procesowych, a zakończywszy na uczestnictwie w rozprawach sądowych. Kancelaria prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych z zakresu: - Prawa ubezpieczeniowego i odszkodowań - Prawa cywilnego - Prawa spadkowego - Prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych - Prawa rodzinnego i opiekuńczego - Prawa pracy - Prawa budowlanego - Prawa turystycznego - Nieuczciwej konkurencji - Ochrony konkurencji i konsumenta - Prawa obrotu nieruchomościami - Prawa upadłościowego i naprawczego - Prawa bankowego - Prawa wekslowego - Prawa administracyjnego - Prawa spółdzielczego - Windykacji

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy ubezpieczeniowe (3)
  • Dzieci i rozwody (7)
  • Majątek i Podatki (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Danuta Janiszewska
 • Filip Majsterek
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 31

  Filip Majsterek

  Gdańsk
  Jestem absolwentem studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwer… zobacz więcej Jestem absolwentem studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie uzyskałem tytuł magistra, a także aplikantem adwokackim wpisanym na listę aplikantów adwokackich prowadzoną przez Okręgową Radę Adwokacką w Gdańsku pod numerem GDA/Apl/695. Posiadam także uprawnienia agenta celnego, potwierdzone wpisem na listę agentów celnych prowadzoną przez Dyrektora Izby Administracji Skarbowej w Warszawie pod numerem 014543. W czasie mojej ponad 5-letniej pracy zawodowej zdobyłem duże doświadczenie w rozwiązywaniu problemów prawnych klientów. Miałem okazję pracować zarówno w kancelariach, obsługujących klientów indywidualnych, jak i międzynarodowych korporacjach, gdzie doradzałem przedsiębiorcom z różnych branż. Wachlarz doświadczeń pozwala mi patrzeć na wykonywaną pracę z szerszej perspektywy.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Spadki i testamenty (1)
  • Majątek i Podatki (4)
  • Przestępstwa i wykroczenia (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Filip Majsterek
 • Kancelaria Radców Prawnych M. Rusiecki, M. Szymkiewicz, R. Kurek spółka partnerska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Sprawy ubezpieczeniowe
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 20

  Kancelaria Radców Prawnych M. Rusiecki, M. Szymkiewicz, R. Kurek sp.p.

  Świętojańska 66/4, 81-393 Gdynia
  Kancelaria prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. W… zobacz więcej Kancelaria prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. W zakresie działania Kancelarii znajdują się sprawy z zakresu prawa spółdzielczego (głównie tematyka spółdzielni mieszkaniowych), zamówień publicznych, administracyjnego, cywilnego, rodzinnego, handlowego/gospodarczego, budowlanego, pracy i ubezpieczeń społecznych. Prowadzimy też sprawy kredytów CHF.W ramach zespołu Kancelarii pracuje ośmiu radców prawnych oraz aplikanci radcowscy. Kancelaria jest partnerem Korporacji Kancelarii Prawnych Bijas, Rusiecki, Sadkowski skupiającej jedne z największych i najbardziej prestiżowych Kancelarii w Warszawie, Częstochowie, Katowicach, Gdyni oraz we Wrocławiu, w sumie ponad 100 prawników w tym radców prawnych i adwokatów. Skupiamy się na poznaniu potrzeb każdego Klienta i wyborze najlepszego rozwiązania, bazując na wieloletnim doświadczeniu będziemy w stanie udzielić Ci informacji oraz skierować do prawnika, który poprowadzi Twoją sprawę profesjonalnie i skutecznie

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Spadki i testamenty (2)
  • Nieruchomości (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kancelaria Radców Prawnych M. Rusiecki, M. Szymkiewicz, R. Kurek spółka partnerska
 • Marta Kosecka
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  3 odpowiedzi na pytania w kategorii Sprawy ubezpieczeniowe
  3

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 55
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kosecka

  Starowiejska 58/11, 81-356 Gdynia
  Praca jest moją pasją. Wykonywanie zawodu adwokata, choć żmudne i wymagające, d… zobacz więcej Praca jest moją pasją. Wykonywanie zawodu adwokata, choć żmudne i wymagające, daje mi ogromną satysfakcję. Każda udzielona porada prawna, która pozwala mi komuś pomóc, stwarza we mnie poczucie, że to co robię jest ważne i potrzebne. Jestem członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Ukończyłam studia prawnicze na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. W czasie mojej ponad 7-letniej pracy w zawodzie prawnika zdobyłam duże doświadczenie w rozwiązywaniu problemów prawnych moich Klientów. Wierzę, że zdobyte przez mnie doświadczenie, pozwoli mi jak najlepiej zająć się Państwa sprawą. Postaram się pomóc Ci odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania, a w przypadkach bardziej skomplikowanych udzielić indywidualnej porady prawnej. Zapraszam Cię do współpracy!

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Sprawy ubezpieczeniowe (3)
  • Dzieci i rozwody (4)
  • Przestępstwa i wykroczenia (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marta Kosecka