Prawnicy Gdańsk

Inne miasto

Nieruchomości

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Danuta Janiszewska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  45 odpowiedzi na pytania w kategorii Nieruchomości
  45

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 75
  Radca prawny (Od 2011)

  Kancelaria Radcy Prawnego Danuta Janiszewska

  Komandorska, 69, 80-299 Gdańsk
  Kancelaria oferuje kompleksową pomoc przy prowadzeniu wszystkich spraw - począw… zobacz więcej Kancelaria oferuje kompleksową pomoc przy prowadzeniu wszystkich spraw - począwszy od udzielenia porady prawnej i doraźnej pomocy, poprzez sporządzanie pozwów, apelacji i innych pism procesowych, a zakończywszy na uczestnictwie w rozprawach sądowych. Kancelaria prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych z zakresu: - Prawa ubezpieczeniowego i odszkodowań - Prawa cywilnego - Prawa spadkowego - Prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych - Prawa rodzinnego i opiekuńczego - Prawa pracy - Prawa budowlanego - Prawa turystycznego - Nieuczciwej konkurencji - Ochrony konkurencji i konsumenta - Prawa obrotu nieruchomościami - Prawa upadłościowego i naprawczego - Prawa bankowego - Prawa wekslowego - Prawa administracyjnego - Prawa spółdzielczego - Windykacji

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (3)
  • Dzieci i rozwody (7)
  • Majątek i Podatki (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Danuta Janiszewska
 • Kancelaria Radców Prawnych M. Rusiecki, M. Szymkiewicz, R. Kurek spółka partnerska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  16 odpowiedzi na pytania w kategorii Nieruchomości
  16

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 26

  Kancelaria Radców Prawnych M. Rusiecki, M. Szymkiewicz, R. Kurek sp.p.

  Świętojańska 66/4, 81-393 Gdynia
  Kancelaria prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. W… zobacz więcej Kancelaria prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych i osób fizycznych. W zakresie działania Kancelarii znajdują się sprawy z zakresu prawa spółdzielczego (głównie tematyka spółdzielni mieszkaniowych), zamówień publicznych, administracyjnego, cywilnego, rodzinnego, handlowego/gospodarczego, budowlanego, pracy i ubezpieczeń społecznych. Prowadzimy też sprawy kredytów CHF.W ramach zespołu Kancelarii pracuje ośmiu radców prawnych oraz aplikanci radcowscy. Kancelaria jest partnerem Korporacji Kancelarii Prawnych Bijas, Rusiecki, Sadkowski skupiającej jedne z największych i najbardziej prestiżowych Kancelarii w Warszawie, Częstochowie, Katowicach, Gdyni oraz we Wrocławiu, w sumie ponad 100 prawników w tym radców prawnych i adwokatów. Skupiamy się na poznaniu potrzeb każdego Klienta i wyborze najlepszego rozwiązania, bazując na wieloletnim doświadczeniu będziemy w stanie udzielić Ci informacji oraz skierować do prawnika, który poprowadzi Twoją sprawę profesjonalnie i skutecznie

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (4)
  • Majątek i Podatki (4)
  • Spadki i testamenty (2)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Kancelaria Radców Prawnych M. Rusiecki, M. Szymkiewicz, R. Kurek spółka partnerska
 • Agnieszka Moczydłowska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  20 odpowiedzi na pytania w kategorii Nieruchomości
  20

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 17
  Radca prawny (Od 2003)

  Kancelaria Radcy Prawnego AGNIESZKA MOCZYDŁOWSKA

  Świętojańska 132/1, 81-401 Gdynia
  Jestem radcą prawnym od około 20 lat oraz mediatorem. Specjalizuję się w świadc… zobacz więcej Jestem radcą prawnym od około 20 lat oraz mediatorem. Specjalizuję się w świadczeniu kompleksowej obsługi prawnej oraz doradztwem na rzecz klientów indywidualnych, zajmuję się sprawami dotyczącymi rozwodów, kontaktów z dziećmi, alimentów, podziału majątku, spraw spadkowych oraz spraw pracowniczych. W zakresie podmiotów gospodarczych obsługuję spółki Skarbu Państwa z sektora energetycznego jak i spółki prywatne z branży usługowej, ubezpieczeniowej i paliwowej. Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw rodzinnych, służąc zarówno doradztwem okołorozwodowym jak i prowadzeniem spraw przed sądem. Ze względu na specyfikę tych spraw poza doradztwem prawnym służę także wsparciem psychologicznym rozumiejąc trudności związane z tym trudnym, osobistym etapem życiowym. W każdej sprawie najważniejszy jest dla mnie człowiek, pomagam wyjść z trudnych sytuacji, znajdując praktyczne rozwiązanie na każdym etapie prowadzonej sprawy, dając z siebie jak najwięcej. Zapraszam.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (13)
  • Spadki i testamenty (1)
  • Spory z firmami (3)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Agnieszka Moczydłowska
 • Joanna Kembłowska- Buczek
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  15 odpowiedzi na pytania w kategorii Nieruchomości
  15

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 24

  KTK KANCELARIA PRAWNA Joanna Kembłowska-Buczek

  Plac Kaszubski 17/40, 81-350 Gdynia
  12 lat doświadczenia w bankowości i kredytach hipotecznych, oraz obsłudze IT Pr… zobacz więcej 12 lat doświadczenia w bankowości i kredytach hipotecznych, oraz obsłudze IT Prowadzę procesy sądowego i doradzam w sprawach prawa bankowego i rodzinnego: sprawy rozwodowe i o alimenty, a także sprawy z zakresu prawa budowlanego i projektowego. Prowadzę sprawy karne i cywilne z zakresu błędów medycznych oraz pomówienia i zniewagi z art. 212 kk a także pomagam w odzyskaniu wierzytelności i każdej innej sprawie wymagającej pomocy prawnej Moje motto to " Skutecznie rozwiązać problem" co nie zawsze ogranicza się do działań tylko prawnych." Prawnik to także psycholog, menadżer i powiernik. Zapraszam do kontaktu osobistego telefonicznego i mailowego.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (1)
  • Dzieci i rozwody (1)
  • Zdrowie (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Joanna Kembłowska- Buczek
 • Marta Kosecka
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  13 odpowiedzi na pytania w kategorii Nieruchomości
  13

  Ocena

  4,9
  Liczba opinii: 56
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Kosecka

  Starowiejska 58/11, 81-356 Gdynia
  Praca jest moją pasją. Wykonywanie zawodu adwokata, choć żmudne i wymagające, d… zobacz więcej Praca jest moją pasją. Wykonywanie zawodu adwokata, choć żmudne i wymagające, daje mi ogromną satysfakcję. Każda udzielona porada prawna, która pozwala mi komuś pomóc, stwarza we mnie poczucie, że to co robię jest ważne i potrzebne. Jestem członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Ukończyłam studia prawnicze na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. W czasie mojej ponad 7-letniej pracy w zawodzie prawnika zdobyłam duże doświadczenie w rozwiązywaniu problemów prawnych moich Klientów. Wierzę, że zdobyte przez mnie doświadczenie, pozwoli mi jak najlepiej zająć się Państwa sprawą. Postaram się pomóc Ci odpowiedzieć na nurtujące Cię pytania, a w przypadkach bardziej skomplikowanych udzielić indywidualnej porady prawnej. Zapraszam Cię do współpracy!

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (4)
  • Spadki i testamenty (1)
  • Majątek i Podatki (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marta Kosecka
 • Hanna Zarzycka
  PREMIUM

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 2
  Aplikant (Od 2017)

  Hanna Zarzycka

  Starowiejska 26, 81-356 Gdynia
  Od 2010 roku jestem związana z branżą prawną. Od 2013 roku współtworzę znaną ka… zobacz więcej Od 2010 roku jestem związana z branżą prawną. Od 2013 roku współtworzę znaną kancelarię odszkodowawczą działającą na terenie całej Polski. Specjalizuję się w w uzyskiwaniu odszkodowań za wypadki od Towarzystw Ubezpieczeniowych. Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw karnych klientów. Od kilku lat współpracuję z Kancelarią Adwokacką Adwokata Sławomira Izydorczyka w Gdańsku. Specjalizuję się w prowadzeniu spraw karnych jako obrońca, jako pełnomocnik w sprawach cywilnych, rodzinnych oraz gospodarczych. Mam doświadczenie w obsłudze klientów indywidualnych i przedsiębiorstw.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (2)
  • Spadki i testamenty (2)
  • Zdrowie (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Hanna Zarzycka