Prawnicy Gdańsk

Inne miasto

Nieruchomości

Inny problem prawny
{[ lawyer.person_name ? lawyer.person_name : lawyer.company_name ]}{[ lawyer.person_name ]}
Prawnikom nie zostanie przekazana informacja o adresie email

 • Anna Bańkowska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  7 odpowiedzi na pytania w kategorii Nieruchomości
  7

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 4
  Radca prawny (Od 2017)

  Kancelaria Radcy Prawnego Anna Bańkowska

  Okopowa 17A lok. 2, 80-819 Gdańsk
  Zajmuję się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych nieprowadzą... zobacz więcej Zajmuję się świadczeniem pomocy prawnej na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej oraz świadczeniem kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Obszary prawa w jakich działam to prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo pracy, prawo gospodarcze oraz prawo spółek handlowych, a także prawo administracyjne i prawo karne.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (1)
  • Spadki i testamenty (1)
  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Anna Bańkowska
 • Michał Koralewski
  PREMIUM
  Radca prawny (Od 2010)

  Kancelaria Radców Prawnych LEGITUS s.c.

  Kartuska 345, 80-125 Gdańsk
  Jestem radcą prawnym od 2010 roku. Specjalizuję się w prawie cywilnym oraz p... zobacz więcej Jestem radcą prawnym od 2010 roku. Specjalizuję się w prawie cywilnym oraz prawie handlowym, w tym w szczególności w tworzeniu umów i kontraktów gospodarczych oraz tworzeniu, bieżącej obsłudze oraz przekształcaniu i likwidacji spółek handlowych. Kolejną z moich specjalizacji jest OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH W FIRMIE. W swojej praktyce zawodowej zajmuję się głównie doradzaniem przedsiębiorcom, zarządom i wspólnikom spółek. Jestem autorem kilkunastu książek z zakresu prawa handlowego, w tym komentarzy do prawa spółek. Moje publikacje i porady prawne ukazują się również regularnie na łamach ogólnopolskich gazet i dzienników. Od 2011 roku prowadzę również szkolenia z ochrony danych osobowych, prawa spółek oraz tworzenia umów gospodarczych.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (2)
  • Spadki i testamenty (1)
  • Zdrowie (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Michał Koralewski
 • Joanna Małecka
  PREMIUM

  Ocena

  4,0
  Liczba opinii: 1
  Adwokat (Od 2016)

  Kancelaria Adwokacka Joanna Małecka

  Marii Konopnickiej 15/1, 80-240 Gdańsk
  W ramach świadczonych usług Kancelaria podejmuje się reprezentacji Klientów ... zobacz więcej W ramach świadczonych usług Kancelaria podejmuje się reprezentacji Klientów w postępowaniach sądowych oraz pozasądowych, uczestniczy w spotkaniach i negocjacjach. Podstawowe filary działalności stanowią sprawy o charakterze cywilnym (w szczególności prawo zobowiązań, spadkowe oraz rodzinne) oraz sprawy z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz prawa administracyjnego. Kancelaria zajmuje się także sporządzaniem opinii prawnych, pism procesowych, przygotowywaniem i opiniowaniem umów, a także udziela indywidualnych porad prawnych – w tym również on-line – oraz zapewnia bieżącą obsługę prawną. Istnieje możliwość uzyskania pomocy prawnej w języku angielskim.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Działalność gospodarcza (1)
  • Praca (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Joanna Małecka
 • Maria Styp-Rekowska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  13 odpowiedzi na pytania w kategorii Nieruchomości
  13

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 7
  Radca prawny (Od 1985)

  Kancelaria Radcy Prawnego Maria Styp-Rekowska

  Gen. Hallera 132 lok. 100, 80-416 Gdańsk
  Jestem radcą prawnym z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym, był... zobacz więcej Jestem radcą prawnym z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem zawodowym, byłam również sędzią. Doświadczenie zawodowe zdobywałam przy obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw, a także osób fizycznych. Zajmuję się przede wszystkim wszelkiego rodzaju sprawami cywilnymi oraz gospodarczymi, ale także rodzinnym. W kancelarii dysponuję młodym, ambitnym zorientowanym na sukces zespołem. Do każdej sprawy podchodzę z najwyższą starannością oraz zaangażowaniem.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (1)
  • Dzieci i rozwody (5)
  • Umowy (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Maria Styp-Rekowska
 • Danuta Janiszewska
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  17 odpowiedzi na pytania w kategorii Nieruchomości
  17

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 18
  Radca prawny (Od 2011)

  Kancelaria Radcy Prawnego Danuta Janiszewska

  Komandorska, 69, 80-299 Gdańsk
  Kancelaria oferuje kompleksową pomoc przy prowadzeniu wszystkich spraw - poc... zobacz więcej Kancelaria oferuje kompleksową pomoc przy prowadzeniu wszystkich spraw - począwszy od udzielenia porady prawnej i doraźnej pomocy, poprzez sporządzanie pozwów, apelacji i innych pism procesowych, a zakończywszy na uczestnictwie w rozprawach sądowych. Kancelaria prowadzi obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych z zakresu: - Prawa ubezpieczeniowego i odszkodowań - Prawa cywilnego - Prawa spadkowego - Prawa gospodarczego i prawa spółek handlowych - Prawa rodzinnego i opiekuńczego - Prawa pracy - Prawa budowlanego - Prawa turystycznego - Nieuczciwej konkurencji - Ochrony konkurencji i konsumenta - Prawa obrotu nieruchomościami - Prawa upadłościowego i naprawczego - Prawa bankowego - Prawa wekslowego - Prawa administracyjnego - Prawa spółdzielczego - Windykacji

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Nieruchomości (3)
  • Dzieci i rozwody (6)
  • Majątek i Podatki (4)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Danuta Janiszewska
 • Marek Rusiecki
  PREMIUM
  Radca prawny (Od 18)

  Kancelaria Radców Prawnych M.Rusiecki, M.Szymkiewicz, R.Kurek Sp.p.

  Świętojańska 66 /4, 81-393 Gdynia
  Naszą Kancelarię tworzy zespół wykwalifikowanych prawników specjalizujących ... zobacz więcej Naszą Kancelarię tworzy zespół wykwalifikowanych prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Zapewniamy profesjonalną pomoc prawną we wszystkich sprawach - zarówno z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, handlowego, gospodarczego, podatkowego a także szeroko rozumianego prawa administracyjnego. W naszym zespole znajdziecie Państwo prawników specjalizujących się również w prawie europejskim, prawie zamówień publicznych i zagadnieniach prawnomiędzynarodowych. Prawnicy Kancelarii to grono prawników z wysokimi kompetencjami we wszystkich najważniejszych dziedzinach prawa. Dynamiczny rozwój prawa w dzisiejszych czasach w naturalny sposób „wymusza” specjalizowanie się w wybranych obszarach – jednak atutem naszej Kancelarii jest fakt, że nasi prawnicy myślą holistycznie i horyzontalnie, łączą specjalizację z wszechstronnością – dzięki czemu są w stanie tworzyć rozwiązania wieloaspektowe, przemyślane nie tylko z jednej strony.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Majątek i Podatki (2)
  • Działalność gospodarcza (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Marek Rusiecki
 • Violetta Martela
  PREMIUM
  Pomocny prawnik.
  1 odpowiedzi na pytania w kategorii Nieruchomości
  1

  Ocena

  5,0
  Liczba opinii: 3
  Radca prawny (Od 2015)

  Kancelaria Radcy Prawnego Violetta Martela

  Benisławskiego 24c/4, 81-173 Gdynia
  W mojej praktyce zawodowej korzystam z wiedzy i doświadczenia zdobytego podc... zobacz więcej W mojej praktyce zawodowej korzystam z wiedzy i doświadczenia zdobytego podczas wieloletniej pracy w sądzie. Uważam, że tylko dobre zdiagnozowanie sytuacji klienta pozwala na znalezienie skutecznych środków do rozwiązania jego problemu.

  Opisy spraw w kategoriach:

  • Dzieci i rozwody (1)
  • Majątek i Podatki (1)
  • Zdrowie (1)
   Usuń
   Dodaj
  Mapa prawnika Violetta Martela