Adwokat Kamila Nagórska-Kozik, Gdańsk
PREMIUM

Ocena

4,9
Dodaj opinię

Kamila Nagórska-KozikAdwokat
(Od 2019)

KNK Kancelaria Adwokacka adw. Kamila Nagórska
Otwarty na nowych klientów
ul. J. Uphagena 27/712, 80-237 Gdańsk
83-130 Pelplin

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Prawo, na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Odbyłam aplikację adwokacką i po zdanym egzaminie zawodowym złożyłam ślubowanie, wstępując do palestry jako adwokat. Ponadto, w 2019 r. ukończyłam studia podyplomowe ,,Finanse w małych i średnich przedsiębiorstwach’’, a zdobyta wiedza okazała się być bardzo przydatna w kompleksowej obsłudze przedsiębiorstw. Korzystając z przywilejów jakie wynikają z wykonywania wolnego zawodu, od 2019 r. prowadzę własną działalność gospodarczą w ramach której obsługuję przedsiębiorców, jak również klientów indywidualnych w dziedzinie prawa cywilnego i karnego. Dodatkowo, doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując z Kancelariami Radców Prawnych i Adwokatów w Trójmieście. Praca w innych Kancelariach pozwoliła mi na prowadzenie spraw z różnych dziedzin prawa, m. in. prawa gospodarczego, karnego czy rodzinnego, jak również w zakresie opiniowania umów dla klienta korporacyjnego.

Wybrane usługi prawne

Sprawy prywatne Sprawy firmowe

Ocena prawnika

 (4,9 na 5 gwiazdek), 11 opinii

Rozliczenia

Rozliczanie od sprawy
TAK

Dostępność w tygodniu

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00

Sprawy przeprowadzone

Mogę pomóc również przy tych sprawach

Opinie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo rzeczowa i obiektywna Pani adwokat. Służy pomocą bezinteresownie. Pomogła mi zrozumieć moja sytuację oraz bardzo możliwe że skorzystam z jej dalszych usług w swojej sprawie

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo dobre i skuteczne rady

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Bardzo polecam .

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Jestem bardzo zadowolona. Pani Mecenas Kamila Nagórska Kozik bardzo profesjonalnie i kompleksowo zajęła się moją sprawą. Polecam naprawdę warto. Rzadko się zdarza spotkać tak sympatyczną i wyrozumiałą osobę. Pozdrawiam serdecznie.

Liczba odpowiedzi: 0

Odpowiedz
Super kontakt.

Wszystkie opinie

Odpowiedzi prawnika (wszystkich odpowiedzi: 352)