Zwolnienie lekarskie funkcjonariusza po wypadku w służbie. Czy po przerwie urlopowej nadal przysługuje 100% uposażenia.
Pytanie z dnia 18 czerwca
Funkcjonariusz MSWiA zgłosił wypadek w służbie. Otrzymał zwolnienie lekarskie 11 dni (wypadek w służbie - 100 procent) i skierowanie do ortopedy. Z uwagi na terminy w poradni zwolnienie L4 skończyło się. W międzyczasie miał tydzień urlopu wypoczynkowego. (Nie wrócił fizycznie do pracy). Po tych kilku dniach urlopu udał się do ortopedy, który wystawił kolejne zwolnienie lekarskie i zaświadczenie, że L4 jest związane z tym wypadkiem w służbie.
Pytanie: funkcjonariuszowi nadal przysługuje zwolnienie lekarskie w wymiarze 100 procent czy już tylko 80 procent?
Jakie dokumenty potrzebuje oprócz druku L4?
Tutaj pojawią się odpowiedzi od prawników
Chcę dodać odpowiedź
Jeśli jesteś prawnikiem
zaloguj się by odpowiedzieć temu
klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem
poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.



