\zawiadomienie z prokuratury o odmowie wszczęcia śledztwa.

Pytanie z dnia 28 sierpnia 2025

Dostałem odpowiedź of prokuratora w sprawie odmowy wszczęcia śledztwa. W uzasadnieniu jest napisane , że policja przesłuchała mnie , Radnego , szwagierkie radnego , a w następnym akapicie, że policja zapoznała się z dokumentami w gminie. Czy to jest faktyczna kolejność , która jest napisana na piśmie ?, nie ubiegałem się o wglad w akt itp . , bo nie mam na to czasu.
Chce złożyć zażalenie do sądu

Dzień dobry, ale w jakim sensie, czy to jest faktyczna kolejność? To nie jest pytanie prawne… Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl tel.: 663-182-634

Odpowiedź nr 1 z dnia 28 sierpnia 2025 10:37 Zmodyfikowano dnia: 28 sierpnia 2025 10:37 Obejrzało: 92 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Żeby odpowiedzieć na pytanie w jakiej kolejności były dokonywane czynności koniecznym byłoby zapoznanie sie z aktami sprawy. Kolejność nie ma zresztą wpływu na zażalenie.

Odpowiedź nr 2 z dnia 28 sierpnia 2025 11:33 Zmodyfikowano dnia: 28 sierpnia 2025 11:33

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.