Zablokowane środki na koncie bukmachera po wpłacie z konta osoby trzeciej.
Pytanie z dnia 01 sierpnia
Witam,
Założyłam konto na betlic, w związku z tym że nie miałam wystarczająco pieniędzy, poprosiłam syna by przesłał pieniądze na konto betlic, nie wiedziałam że osoby niepełnoletnie nie mogą przesyłać pieniędzy na konto bukmachera.
Otrzymałam maila, w którym poproszono mnie o nastepujace dokumenty:
- Wyciąg z konta bankowego na osobę która jest właścicielem konta betlic
- potwierdzenie wpłaty określonej kwoty
- w razie dokonanie określonej wplaty przez osobę trzecią również jej dokument tożsamości
Kiedy wysyłałam powyższe informacje, betlic uznał że z konta korzystała osoba niepełnoletnia ( tylko ze względu na wpłatę) i ogłosili że pieniądze zostaną zamrożone i wysłane na rzecz państwa.
Zamierzam się odwołać gdyż to ja korzystałam z konta natomiast nie wiem w jaki sposób betlic może to zweryfikować. Proszę o poradę.
Pozdrawiam.
Dzień dobry, sytuacja jest złożona. Kluczowe jest wykazanie, że konto Betclic było używane wyłącznie przez Panią, a syn jedynie dokonał przelewu. Konieczne jest przygotowanie odwołania, argumentując brak naruszenia zasad korzystania przez osobę niepełnoletnią z usługi. Należałoby wcześniej zbadać także podstawy prawne zamrożenia środków i przekazania ich państwu. R. pr. Elżbieta Walczak
Podziękowałeś prawnikowi
Chcę dodać odpowiedź
Jeśli jesteś prawnikiem
zaloguj się by odpowiedzieć temu
klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem
poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.


