Zabezpieczenie konta bankowego założonego na fałszywe dane.

Pytanie z dnia 10 kwietnia

Witam. Sprawa jest skomplikowana. W 2006 roku zabezpieczono mi konta założone na fałszywe dowody. Były tam środki że sprzedaży z allegro, co zostało sprawdzone i potwierdzone przez sąd. Wyrok za dokumenty dostałam, zabezpieczenie majątkowe zostało w ubiegłym roku prawomocnie zdjęte z powodu wywiązania się przeze mnie z obowiązków typu grzywny. Niestety mimo około 6 reklamacji w banku w którym są konta i mimo że bank zapoznał się z odpisem wyroku, nie zwrócili mi pieniędzy, powołując się na to że nie mają norm prawnych ku temu. Zanim napisze o interwencję do rzecznika finansów, proszę o pomoc. Środki nie pochodzą z przestępstwa co jest na piśmie z sądu. Czy bank może tak sobie trzymać te pieniądze?

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu na mój adres email: wojciech0guzinski@gmail.com Poproszę o skan wyroku wraz z uzasadnieniem i pism kierowanych do Banku wraz z odpowiedziami z Banku. Z poważaniem, Adw. Wojciech Guziński

Odpowiedź nr 1 z dnia 11 kwietnia 2022 16:56 Zmodyfikowano dnia: 11 kwietnia 2022 16:56 Obejrzało: 148 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.