Pytanie z dnia 27 listopada 2016

wynajmuję wraz z 2znajomych mieszkanie. umowę z właścicielami mieszkania podpisywał jeden ze znajomych, natomiast ja wraz z kolegą jesteśmy wypisani z imienia i nazwiska, z nr telefonu oraz adresem zameldowania w punkcie umowy brzmiącym "Wraz z najemcą będą mieszkały następujące osoby". umowa została zawarta na okres roku bez możliwości wcześniejszego wypowiedzenia, stad moje pytanie:czy jesli zapłaciłem już za miesiąc grudzień i wyprowadzam się z jego końcem, mimo że umowa obowiązuje do końca lutego, najemca bedzie mial prawo zadac ode mnie zaplaty czynszu za styczen i luty?

Dzień dobry, proszę poinformować właściciela kiedy wyprowadza się Pan z mieszkania (najlepiej pocztą, listem poleconym). A żadnej umowy podnajmu Pan nie zawierał? Jak się Pan umówił z najemcą, że będzie mieszkał w tym lokalu, czy uzgodniliście, że może się Pan w każdej chwili wyprowadzić? Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska-Ulewicz

Odpowiedź nr 1 z dnia 27 listopada 2016 22:54:45 Obejrzało: 88 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.