Pytanie z dnia 05 sierpnia

Wynajmuję mieszkanie od września 2021 roku, umowa była podpisana w lipcu 2021 i jest w niej zawarta kwota czynszu administracyjnego. W czerwcu 2022 zadzwoniła właścicielka mieszkania, że czynsz administracyjny poszedł do góry od września 2021 roku, zostało jej wysłane pismo w tej sprawie, ale podobno je przeoczyła. Właścicielka oczekuje ode mnie zapłaty niedopłaty w wysokości 730zl za zaległe 10 miesięcy. Czy muszę to płacić czy to ona powinna to pokryć, skoro to jej niedopatrzenie? Będę wdzięczna za pomoc.

Tutaj pojawią się odpowiedzi od prawników


Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.