Pytanie z dnia 11 maja 2023

Wymajmowalam mieszkanie 1.5 roku. Po tym czasie, przy rozwiązaniu umowy, właściciel mieszkania kazal zapłacić za cały wczesniejszy za smieci, mimo że nie uwzględnił tego wcześniej w rachunkach, ani w dniu wyprowadzki nie bylam zgloszona do gminy jako osoba mieszkająca na danej posesji. Czy mam obowiązek płacić? Dodam jeszcze że płaciłam za smieci w miejscu zameldowania, a Pani z gminy przekazała mi informacje, że dwa razy za smieci nie mogę zapłacić.

Dzień dobry, A co wynika z umowy najmu ? Czy oprócz czynszu miała pani płacić jakieś dodatkowe opłaty ?

Odpowiedź nr 1 z dnia 11 maja 2023 19:03 Zmodyfikowano dnia: 11 maja 2023 19:03 Obejrzało: 104 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.