Pytanie z dnia 15 lutego 2017

Witam. Zawarłem umowę dzierżawy pomieszczenia z powiatem, opłaty przewyższyły moje możliwości finansowe, nie spodziewałem się aż tak wysokiego rachunku za ogrzewanie i inne doliczone koszty. Zawierając umowę znana mi była kwota za dzierżawę, koszty ogrzewania przeliczone są po upływie miesiąca pomiędzy dzierżawcami zależnie od metrażu. Czy mogę w trybie natychmiastowym rozwiązać zawarta umowę by nie dopuścić do dalszego naliczania kosztów. Umowa zawarta na okres trzech lat z możliwością trzy-miesięcznego wypowiedzenia, ewentualnie w trybie natychmiastowym z powodu zalegania z opłatami lub inne.

Dzień dobry, umowa może zostać rozwiązana w trybie i z zachowaniem okresu wypowiedzenia, który jest w niej wskazany. Bez analizy umowy nie sposób więc określić kiedy dokładnie może ją Pan rozwiązać, ale raczej wątpliwe, aby zawarto w niej postanowienia, które umożliwią Panu rozwiązanie umowy bez wypowiedzenia tylko dlatego, że nie spodziewał się Pan wysokich opłat dodatkowych. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska-Ulewicz

Odpowiedź nr 1 z dnia 15 lutego 2017 08:05:55 Obejrzało: 29 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.