Pytanie z dnia 17 maja

Witam. Zadzwonił do mnie pracownik firmy z Serwisu Informacyjnego ............, zaproponował usługę czyli dostęp do ich serwisu. Nie wiedziałam czym ten serwis się zajmuje i odmówiłam. Zadzwonił ponownie i poprosił abym po prostu odpisała smsa o treści tak. Nie czytałam regulaminu i odpisalam słowo tak. Okazało się, że to już jest uruchomienie usługi najpierw bezpłatnie przez 14 dni i również w tym okresie jest możliwa rezygnacja. Zapomniałam o tym i mailem wysłałam rezygnację, jednak kilka dni później. Odpowiedź była taka, że minol 14 dniowy bezpłatny okres i umowa jest wiążącą i muszę zapłacić za cały rok dostępu do serwisu 1600 zł. Nic nie podpisywałam tylko ten SMS o treści Tak. Proszę o pomoc.

Dzień dobry, konieczna jest analiza całej Państwa korespondencji, ale najprawdopodobniej będzie się można uchylić od skutków prawnych oświadczenia złożonego pod wpływem błędu. Zapraszam do kontaktu. Wielokrotnie już pomagałam Klientom w podobnych sprawach. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz tel.: 663-182-634 adwokat@kancelariaulewicz.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 17 maja 2021 11:28 Zmodyfikowano dnia: 17 maja 2021 11:28 Obejrzało: 26 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.