Pytanie z dnia 15 lutego 2017

Witam w lutym 2015 roku dostalem wyroku 2 lata w zawieszonej na 5 lat w grudniu 2016 roku dostalem kolejny wyroku 6 miesiecy bezwzglednego pobytu w zakladze karnym lecz w dniu dzisjejszym dostalem dozur elektroniczny lecz w dniu 8 lutego dostalem pisal z sadu o odwieszenie mi warunkowego i nie wiem co mam teraz zrobic sprawy sa zupelnie inne zupelnie inne paragrafy

Czy 8 lutego otrzymał Pan zawiadomienie o posiedzeniu w przedmiocie zarządzenia wykonania kary czy otrzymał Pan postanowienie sądu o zarządzeniu wykonania warunkowo zawieszonej kary? Jeśli otrzymał Pan postanowienie dotyczące wykonania zawieszonej wcześniej kary to podlega ono zaskarżeniu zażaleniem, które wnosi się w terminie 7 dni od jego doręczenia do sądu II instancji za pośrednictwem sądu, który wydał to postanowienie. Z przedstawionego stanu faktycznego wynika, że termin na wniesienie zażalenia upływa dzisiaj. Proponuję jak najszybciej udać się do adwokata, a jeśli to niemożliwe, sporządzić zażalenie samodzielnie i nadać na poczcie listem poleconym.

Odpowiedź nr 1 z dnia 15 lutego 2017 18:55:25 Obejrzało: 97 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.