Pytanie z dnia 23 lutego 2016

witam. prosze mi poradzic czy moga mnie wyrzucic z mieszkania ktore wynajmuje z 2 malych dzieci nie majac gdzie isc (nie majac zastepczego mieszkania)jezeli konczy mi sie umowa najmu

Witam. Jeżeli nie opuści Pani dobrowolnie właściciel złoży pozew o eksmisję. Sąd może w wyroku orzec prawo do lokalu socjalnego. Pozdrawiam

Odpowiedź nr 1 z dnia 23 lutego 2016 20:29

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.