Pytanie z dnia 11 sierpnia 2017

Witam .
Pracuje na umowę o prace moje wynagrodzenie w tym miesiącu wyszło 1666.44 zł z czego komornik zabrał sobie dziś 1447.18 zł plus 30 zł prowizja za przelew egzekucyjny. Nie wiedziałam wcześniej że mam komornika ponieważ pisma szły prawdopodobnie na adres pod którym nie mieszkam od dawna. Dowiedziałam się o komorniku kiedy założyli mi blokadę na konto.
Podczas telefonu do kancelarii powiedziałam pani że wysłałam im pismo o ściągnięciu blokady rozłożenie długu na raty i aktualnym adresie . Pani dosłownie to olała . Powiedziałam że zostawili mi na koncie 230 zł i jestem bez środków do życia nie mam nawet na rachunki. Pani stwierdziła że takie są skutki nie spłacania swojego zobowiązanie !!

Nie mam pieniędzy na dojazdy do pracy na jedzenie i opłatę rachunków trochę ciężko zrobić to wszystko mając 230 zł do 10 kolejnego miesiąca. Komornika to nie obchodzi .
Co mogę w takiej sytuacji zrobić ? Wiem że komornik powinien zostawić mi jakieś pieniądze ale co ja mam zrobić oni twierdzą że zrobili wszystko dobrze .
Prosze o jakąkolwiek poradę .

Tutaj pojawią się odpowiedzi od prawników


Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.