Pytanie z dnia 15 lutego 2017

Witam
Potrzebuję pomocy bo nie wiem co mam robić. Rok temu oddałam auto do mechanika celwm napeawy silnika trzeba było go sprowadzić. Umówiłam się z mechanikiem na 5 tys koszt naprawy.ustna umowa. Mechanik rok naprawiał auto bo ciągle coś mu wypadało a to części nue było potem urlop itp.teraz jest wreszcie naprawione chcę go odebrać to nie mogę bo pan mechanik zarządał zapłaty 8tyś czyli mam dopłacić 3tyś ale nie wiem za co za to źe tyle czasu auta nie miałam jak chce faktury to nie ma. Auta nie chce oddać!! Czy mogę złożyc zawiadomienie na polichę o przywłaszczenie ,nue zapłacę tyle kasy za przetrzymywanue auta i nie na tyle się umawiałam. Co mam zrobic zeby odzyskać auto które stoi a ja płace oc.

Dzień dobry, przede wszystkim trzeba mechanika oficjalnie wezwać do wydania samochodu. Czy ma Pani jakiegoś świadka, że umówiła się na konkretne koszty naprawy? Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska-Ulewicz

Odpowiedź nr 1 z dnia 15 lutego 2017 21:23:13 Obejrzało: 49 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.