Pytanie z dnia 17 września 2018

Witam. Niedawno dostałem rok ograniczenia wolności, polegającej na pracach społecznych. Teraz moje pytanie. Byliśmy na działkach i pare osób wyszło wcześniej z tej imprezy, po czym rano się dowiaduje ze działki zostały zniszczone na 2tys złoty i teraz wszyscy dostają wezwania na komisariat. Miałbym z tego problemy chodź wyszedłem wcześniej a wszystko działo się później? Widać na kamerach jak wychodze.

Dzień dobry, jeśli postępowanie wykaże, że nie brał Pan udziału w zniszczeniu mienia, ani nie popełnił innego przestępstwa, nie ma się czego obawiać. Pozdrawiam, adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 17 września 2018 15:05 Zmodyfikowano dnia: 17 września 2018 15:05 Obejrzało: 456 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Dzień dobry. Musi Pan zatem powiedzieć, że wyszedł wcześniej, wskazać gdzie zostało to odnotowane (monitoring) i że nie zniszczył Pan działki.

Odpowiedź nr 2 z dnia 17 września 2018 21:08 Zmodyfikowano dnia: 17 września 2018 21:08

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.