Pytanie z dnia 28 marca 2023

Witam, mam następujący problem, a mianowicie, mój partner od dłuższego czasu nadużywa alkoholu, przez co zaniedbał rodzinę, podałam go o alimenty, pobieram z funduszu a on spłaca długi u komornika. Partner nadal mieszka ze mną i córką, gdyż podjął leczenie alkoholizmu. Czy mogę go nadal podawać jako skład rodziny np do dodatku mieszkaniowego? Narazie nie chce zawieszać alimentów że względu na to iż, terapia trwa za krótko, i nie jestem pewna czy zaraz znowu nie zaczną się nasze problemy z piciem

Jeżeli prowadzicie wspólne gospodarstwo to należy go podawać.

Odpowiedź nr 1 z dnia 28 marca 2023 18:40 Zmodyfikowano dnia: 28 marca 2023 18:40

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.