Pytanie z dnia 28 marca 2023
Witam, mam następujący problem, a mianowicie, mój partner od dłuższego czasu nadużywa alkoholu, przez co zaniedbał rodzinę, podałam go o alimenty, pobieram z funduszu a on spłaca długi u komornika. Partner nadal mieszka ze mną i córką, gdyż podjął leczenie alkoholizmu. Czy mogę go nadal podawać jako skład rodziny np do dodatku mieszkaniowego? Narazie nie chce zawieszać alimentów że względu na to iż, terapia trwa za krótko, i nie jestem pewna czy zaraz znowu nie zaczną się nasze problemy z piciem
Barbara Krechowiecka Adwokat
Kancelaria Adwokacka Mediacyjna adwokat Barbara Krechowiecka
Wrocławska 24/4, 58-200 Dzierżoniów
Jeżeli prowadzicie wspólne gospodarstwo to należy go podawać.
Chcę dodać odpowiedź
Jeśli jesteś prawnikiem
zaloguj się by odpowiedzieć temu
klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem
poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.



