Pytanie z dnia 12 grudnia 2023

Witam, jestem pracownikiem żłobka, gdzie podczas dofinansowanie świątecznego że środków socjalnych, każdy z pracowników zrzeka się podawania dochodów. W związku z tym, każdy pracownik zarabia tyle samo, ponieważ stawka opiekunki jest taka sama. Mimo to komisja przyznając socjal różnicuje go, twierdząc, że musi to zrobić. Czy podczas dofinansowania świątecznego gdy żaden z pracowników nie podaje dochodów i innych członków rodziny konieczne jest różnicowane pracowników czy można przyznać każdemu pracownikowi taka sama kwotę. pozdrawiam

Tą odpowiedź znajdzie Pani w regulaminie wewnętrznym o pomocy socjalnej utworzonym w zakładzie pracy.

Odpowiedź nr 1 z dnia 12 grudnia 2023 20:30 Zmodyfikowano dnia: 12 grudnia 2023 20:30

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.