Pytanie z dnia 23 lipca 2017
Witam 2 tygodnie temu temu była rytunowa kontrola na badanie trzeżwości i nie stety wydmuchałem o,29 mg/l . Już byłem na Komendzie na przesłuchaniu i nie przyjąłem kary, tylko wnioskowałem o warunkowe umorzenie postępowania. Chciał bym się dowiedzieć czy Sąd umarza sprawy pijanych kierowców ? Jestem kawalerem, nie karany. Czy mają Państwo informację ile się czeko na Sąd ?
Bernadetta Parusińska- Ulewicz Adwokat
Kancelaria Adwokacka Bernadetta Parusińska- Ulewicz
Gen. Z. Sadowskiego 8/40, 71-213 Szczecin
Dzień dobry, wszystko zależy od konkretnych okoliczności zdarzenia i warunków osobistych sprawcy. Samo stężenie alkoholu czy stan cywilny nie stanowią samoistnych przesłanek do warunkowego umorzenia postępowania. Wniosek należy dokładnie uzasadnić i jeśli to Pan dobrze zrobi, być może będzie miał szansę na warunkowe umorzenie. Jak jednak wskazałam, podał Pan za mało danych. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska-Ulewicz kancelariaulewicz.pl ulewicz.kancelaria@onet.eu
Podziękowałeś prawnikowi
Przemysław Fedko Adwokat
Kancelaria Adwokacka Adwokat Przemysław Fedko
Hetmańska 7/4, 35-045 Rzeszów
Dzień dobry, w jakich godzinach poruszał się Pan pojazdem, jaki był wówczas ruch?
Chcę dodać odpowiedź
Jeśli jesteś prawnikiem
zaloguj się by odpowiedzieć temu
klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem
poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.


