Pytanie z dnia 23 lipca 2017

Witam 2 tygodnie temu temu była rytunowa kontrola na badanie trzeżwości i nie stety wydmuchałem o,29 mg/l . Już byłem na Komendzie na przesłuchaniu i nie przyjąłem kary, tylko wnioskowałem o warunkowe umorzenie postępowania. Chciał bym się dowiedzieć czy Sąd umarza sprawy pijanych kierowców ? Jestem kawalerem, nie karany. Czy mają Państwo informację ile się czeko na Sąd ?

Dzień dobry, wszystko zależy od konkretnych okoliczności zdarzenia i warunków osobistych sprawcy. Samo stężenie alkoholu czy stan cywilny nie stanowią samoistnych przesłanek do warunkowego umorzenia postępowania. Wniosek należy dokładnie uzasadnić i jeśli to Pan dobrze zrobi, być może będzie miał szansę na warunkowe umorzenie. Jak jednak wskazałam, podał Pan za mało danych. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska-Ulewicz kancelariaulewicz.pl ulewicz.kancelaria@onet.eu

Odpowiedź nr 1 z dnia 25 lipca 2017 20:41 Zmodyfikowano dnia: 25 lipca 2017 20:41 Obejrzało: 647 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Dzień dobry, w jakich godzinach poruszał się Pan pojazdem, jaki był wówczas ruch?

Odpowiedź nr 2 z dnia 26 lipca 2017 10:29 Zmodyfikowano dnia: 26 lipca 2017 10:29

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.