Pytanie z dnia 20 listopada 2017

Uzyskałam prawo do nagrody jubileuszowej 03.09.2017 po 35 latach w zawodzie nauczyciela. Wypłacono mi nagrodę z tzw. gołej pensji, nie biorąc pod uwagę nadgodzin za wrzesień a podstawą jest średnia urlopowa. Proszę o poradę, co mogę w tej sprawie zrobić?

Dzień dobry, tak jak słusznie Pani wskazała na nagrodę jubileuszową składa się zasadnicza pensja powiększona o dodatki: za wysługę lat, motywacyjny, funkcyjny oraz za warunki pracy, wynagrodzenie za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw. W pierwszej kolejności należy wystosować pismo do pracodawcy o wskazanie metody naliczania nagrody jubileuszowej oraz wypłacenie należnej Pani różnicy. Pozdrawiam serdecznie adw. Marta Kosecka

Odpowiedź nr 1 z dnia 22 listopada 2017 17:50 Zmodyfikowano dnia: 22 listopada 2017 17:50

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.