Umowa zlecenie.

Pytanie z dnia 18 marca 2020

Witam, dnia 16.03.2020 podpisałam online umowę zlecenie z agencją pracy umowa kończy się 20.03.2020 dwa dni później podpisałam jeszcze jedną umowę zlecenie z inną firmą tylko nie poinformowałam ich o umowie z agencją. Od firmy dostałam telefon że jest to niezgodne z prawem i muszą ze mną rozwiązać umowę. Zastanawia mnie to czy mogę posiadanie dwóch umów zlecenie jest niezgodne z prawem i czy firma z którą podpisałam drugą umowę może ją zerwać?

Ta kwestia jest zależna od treści umowy. Proszę sprawdzić czy są to umowy na wyłączność I czy od zawarcia kolejnej umowy wymaga się oświadczenia że nie pozostaje Pani już w tożsamym stosunku cywilnoprawnym. Pytanie jest bardzo ogólnikowe I nie wynika z niego nawet przedmiot umowy.

Odpowiedź nr 1 z dnia 19 marca 2020 08:54 Zmodyfikowano dnia: 19 marca 2020 08:54

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.