Umowa zawarta na odległość z siłownią.

Pytanie z dnia 19 października 2021

Dzień dobry Jakiś czas temu wykupiłam karnet na siłownię. Nie dokończyłam zakupu, nie wyrobiłam karnetu, jednak wirtualna umowa poszła dalej, a ja o sprawie zapomniałam. Proszę mi powiedzieć, czy taka umowa zawarta na odległość i nie dokończona rejestracja bez wyrobienia karnetu i metody płatności subskrypcyjnej to wystarczająca podstawa do roszczdo roszczeń pieniężnych? Rozumiem, gdybym nie chciała zapłacić pomimo uczęszczania na siłownię, ale bez korzystania bez obecności, bez karnetu, poza "próbnym" zalogowaniem? Obecnie firmie wiszę 600 zł i już nasłali na mnie firmę windykacyjną winkor.

Dzień dobry, w opisie są sprzeczności. Najpierw pisze Pani, że wykupiła karnet, a za chwilę, że nie dokończyła zakupu. Konieczne jest zapoznanie się z regulaminem i ustalenie jakie dokładnie czynności Pani podjęła. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl tel.: 663-182-634

Odpowiedź nr 1 z dnia 20 października 2021 10:18 Zmodyfikowano dnia: 20 października 2021 10:18 Obejrzało: 200 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Szanowna Pani, od umowy zawartej na odległość, poza lokalem przedsiębiorstwa można odstąpić w terminie 14 dni. W Pani wypadku należałoby dokładnie zweryfikować treść umowy i ustalić okoliczność sprawy, aby jednoznacznie przesądzić czy do jej zawarcia doszło. Zapraszam do kontaktu.

Odpowiedź nr 2 z dnia 21 października 2021 01:15 Zmodyfikowano dnia: 21 października 2021 01:15 Obejrzało: 199 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.