sprzedaż internetowa

Pytanie z dnia 11 czerwca 2019

Witam,
Chciałam zaczerpnąć porady.
Sprzedałam strój kąpielowy Pani na kwotę 38zł łącznie z przesyłką. Pieniądze wpłynęły na moje konto 3 czerwca. Przesyłkę miałam wysyłać 5 czerwca. Niestety przyznaje z mojej winy tego nie zrobiłam. 8 czerwca przebywałam na urlopie nad jeziorem. Powierzyłam wysłanie paczki zaufanej osobie. Ta osoba nadała przesyłkę dopiero dzisiaj (11czerwiec) wiedziałam o tym obsunięciu czasowym bo powiadomiła mnie ze dopiero dzisiaj będzie mogła ja nadać. Paczka została nadana zanim dowiedziałam się o tym jak ta Pani mnie zniesławiała na każdym forum , najgorsze jest zniesławienie wśród moich bliskich i znajomych.Jednak w miejscu w którym przebywam na urlopie jest duży problem z internetem. Ta pani pisała do mnie wiadomości. Jednak internet był na tyle słaby, ze wiadomości najzwyczajniej w świecie się nie chciały załadować, abym mogła zobaczyć treść wiadomości.
Pani zniesławiała mnie na forum grup na portalu Facebook wypisując, ze jestem oszustką. Mało tego zniesławiała mnie rozsyłając wiadomości do osób z moich znajomych z fikcyjnego konta. To nie jest mała grupa osób. Przyznaje i czuje się winna z powodu zainstaluj sytuacji w której przesyłka się dużo opóźniła. Chcąc zrekompensować tej Pani ta sytuacje dodałam do przesyłki już 5 czerwca dodatkowe dwie rzeczy. Dzisiaj zwróciłam większa cześć kwoty za przesyłkę. Chciałam polubownie załatwić to przepraszając kilkunastokrotnie za ta sytuacje oraz prosząc aby usunęła posty. W tej chwili jestem w strasznym stresie i nerwach, będąc na urlopie nie mogę go wykorzystać ponieważ cierpię na ogromne bóle brzucha i inne dolegliwości wynikłe z tej sytuacji. Bardzo chciałam, aby Pani napisała oficjalne przeprosiny za zniesławienie mojej osoby wstawiając post na grupę oraz wysyłając wiadomości do tych osób do których napisała z fikcyjnego konta.
Bardzo proszę o poradę i podkreślę, ze przepraszałam i to nie jest tak ze nie czuje się winna, starałam się zrekompensować ten czas oczekiwania. Na ta chwile po zwróceniu kwoty chodzi o 28zl. Pani mnie zablokowała i zlekceważyła kiedy poinformowałam, ze jeżeli nie chce przystać na to aby przeprosić na forum innych to niestety będę zmuszona zgłosić sprawę o zniesławienie. Proszę o pomoc

Tutaj pojawią się odpowiedzi od prawników


Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.