sprawa karna,przyznanie adwokata z urzędu

Pytanie z dnia 10 lipca 2019

Witam,
Na 5 sierpnia mam wyznaczoną rozprawę jako oskarżona w sprawie karnej. Czy na tym etapie mogę jeszcze wystąpić o przyznanie adwokata z urzędu? Czy są Państwo w stanie pomóc napisać taki wniosek o przyznanie adwokata?
Pozdrawiam
Anna

Dzień dobry, tak, może Pani złożyć wniosek. Jeśli potrzebuje Pani pomocy w przygotowaniu wniosku, zapraszam do kontaktu z kancelarią pod adresem: adwokat@kancelariaulewicz.pl celem ustalenia szczegółów realizacji zlecenia. Pozdrawiam, adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl

Odpowiedź nr 1 z dnia 10 lipca 2019 15:22 Zmodyfikowano dnia: 10 lipca 2019 15:22 Obejrzało: 333 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Dzień dobry, wniosek o ustanowienie adwokata z urzędu może Pani złożyć na każdym etapie postępowania, należy go jednak dobrze uzasadnić - wykazać, iż nie jest Pani w stanie ponieść kosztów ustanowienia obrońcy z wyboru. W razie wątpliwości, zapraszam do kontaktu.

Odpowiedź nr 2 z dnia 10 lipca 2019 20:09 Zmodyfikowano dnia: 10 lipca 2019 20:09

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.