Pytanie z dnia 05 kwietnia

Pracuje na stanowisku urzędniczym w zakresie obowiązków mam również bhp. Chciałabym zapytać czy mogę prowadzić dzialanosc gospodarczą usługi bhp , jeśli pracodawcą wyraża zgodę?
Czytałam o art. 30 zakaz ....
Aczkolwiek jeśli pracodawcą wyraża zgodę i czy bhp mozna zaliczyć do stronnictwa?

jeśli Pracodawca wyraża zgodę to nie widzę przeszkód.

Odpowiedź nr 1 z dnia 6 kwietnia 2022 19:43 Zmodyfikowano dnia: 6 kwietnia 2022 19:43 Obejrzało: 131 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.