Praca bez BHP i badań, możliwe fałszowanie dokumentów oraz pomówienia pracownika – jakie kroki podjąć.

Pytanie z dnia 19 czerwca

Witam. Pracuje w firmie ogolno budowlanej . Około roku ,pierwsza połowa na pol etatu i drugą na cały. Prace wykonujemy bez badań lekarskich i szkolen BHP. Szef twierdzą ze Mamy badania. (Doszło do sfalszowaani dokumentu wynika na to ) nasza praca odbywa sie często na wysokościach, -nie zabezpieczone klatki schodowe ,otwory na okna na piętrze, rusztowania bez barier . Operator maszyn sam Szef nie posiada żadnych uprawnień No obsługę maszyn . Wodę latem kupujemy sami . Ubraniach i sierodkach czystości juz nie będę wspominać. Wytknięcie tych karygodnych sytuacji doprowadziło do sytuacji gdzie zaczął mówić pracownika i bliskim ze chyba pracuje po sierodkach odurzających. Dotarło to do mnie od innych pracowników. I częściowo rodziny ponieważ Szefem jest mój wujek. Dotknęło mnie to dość osobiście bo w przeszłości miałem problem z nałogiem,ciężka praca i wsparciem mamy i kobiety z którą jestem 6 lat jestem czysty . Osobiście uważam ze jesli miał takie sugestie to mógł to rozwiązać inaczej sugeruje chociażby badanie krwi czy narko test . Na dobrą opinię po byciu na dnie pracowałem ciężko każdego dnia a w jeden dzień ten Szef zmienił moje postrzeganie otoczenia i problemy ze zdrowiem psychicznym . Nie mam ochoty chodzić do pracy czuje się jak bym był znowu na dnie wszędzie czuję wzrok na plecach gdzi nie pojadę czy pójdę. Człowiek ten nie traktuje ludzko ludzi wielu oszukuje np ze wystawi umowę o pracę, zbywa tych ludzi często po 3 miesiące aż sami rezygnują. Szykuje urząd skarbowy pozbawia ludzi ubezpieczenia . Tolerowale to a teraz chce coś zmienić. Nie moze byc w polskim prawie tak zexdochodzi do takich sytuacji. Proszę o jakas poradę bo gdyby nie mój syn jako motywacja to do pracy chyba bym nie poszedł. Czuję się załamany.

Tutaj pojawią się odpowiedzi od prawników


Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.