Porada w sprawie umowy o pracę.

Pytanie z dnia 21 września

Witam serdecznie. W zeszłym roku 2021 do końca września obowiązywała moja umowa na czas określony i poinformowałem pracodawcę o decyzji nie przedłużania tej umowy mimo że następną powinna już być umowa na czas nieokreślony. Ostatniego dnia obowiązującej umowy otrzymałem telefon z propozycją spotkania się w celu zapoznania się z ofertą ewentualnego przedłużenia umowy wiedząc że dwie godziny później mam spotkanie o pracę a zostałem obudzony po nocce i czekała mnie ostatnia nocka w tej firmie. Zgodziłem się na rozmowę obiecano mi awans i podwyżkę z podwyżki się wywiązano a z awansu częściowo bo od połowy października zeszłego roku do końca grudnia wykonywałem obowiązki wykonywane dotychczas A dodatkowo obowiązki po awansie w roli wyjaśnienia już jako mechanik czyli pracownik utrzymania ruchu. Nie miałem żadnej umowy potwierdzającej uzgodnienia, powód degradacji-stan zdrowia (arytmia).

Dzień dobry, jeśli ma Pan jakieś pytanie prawne, to proszę je zadać na stronie głównej. Z postu w żaden sposób nie wynika, jakiej pomocy Pan potrzebuje. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl tel.: 663-182-634

Odpowiedź nr 1 z dnia 21 września 2022 11:50 Zmodyfikowano dnia: 21 września 2022 11:50 Obejrzało: 23 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.