Oskarżenia o groźby karalne art190 kk.

Pytanie z dnia 29 maja

Witam moja sprawa wygląda następująco. Moja była dziewczyna 17lat więc niepeloletnia. Oskarżyła mnie o groźby karalne art190kk przyznałem się do winy. Były wiadomości SMS. Pan prokurator przedstawił mi jasno sprawę art190kk 2 razy w tyg dozór oraz zakaz się zbliżania na mniej niż 100m.

Okazało się jednak ze owa dziewczyna wraz z matką wniosły oskarżenie z art207. Oczym nie miałem zielonego pojęcia, moja kuzynka otrzymała wezwanie na policję w sprawie świadka.. Odmawia składania zeznań ponieważ jest to nie prawda.
Dziś ktoś popisał im drzwi od domu, i oskarżenia odrazu były skierowane na mnie. Oczywiście mnie tam nie było oraz mam mocne alibi i 3 świadków że byłem z nimi i jest to nie możliwe abym to był ja. Oczywiście jej matka oskarżyła mnie o to i zadzwoniła na policję i oznajmiła ze to byłem napewno ja aa jak nie ja to komuś to zleciłem.
Nie wiem jak mam się przed tym obronić, zostałem opisany i przedstawiony jakbym naprawdę to zrobił, proszę o pomoc i szybka odpowiedz z góry dziękuje.

Tutaj pojawią się odpowiedzi od prawników


Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.