Odstąpienie od umowy na wesele.

Pytanie z dnia 03 października

Tydzień temu, 26.09.2022 została podpisana umowa na wesele. Podpisana umowa była zeskanowana i wysłana droga mejlowa. Podpisana przez wykonawcę umowa została odesłana ta sama droga.

Czy jest jakiś czas by od tej umowy odstąpić ??

Dzień dobry, ale umowa została zawarta drogą elektroniczną ? Proszę przesłać mi skan podpisanej umowy. Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska- Ulewicz adwokat@kancelariaulewicz.pl tel.: 663-182-634

Odpowiedź nr 1 z dnia 3 października 2022 13:01 Zmodyfikowano dnia: 3 października 2022 13:01 Obejrzało: 52 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Sz.P Można odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie do 14 dni od jej podpisania i wysłania kontrahentowi. Jest to tzw.prawo do namysłu regulowany w art 27 ustawy o prawach konsumenta. rawo odstąpienia od umowy Art. 27. [Termin do odstąpienia od umowy] Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 ust. 2 i art. 35. z poważaniem : adw Janusz Sawicki

Odpowiedź nr 2 z dnia 3 października 2022 13:31 Zmodyfikowano dnia: 3 października 2022 13:31 Obejrzało: 52 osób

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną?

Nie udało się wysłać odpowiedzi.

Podziękowałeś prawnikowi

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.