Pytanie z dnia 12 grudnia 2016

mojej mamie nazezy sie prawnie 60% wartosci nieruchomosci (Dom w ktorym mieszkamy od zawsze i dzialka) Reszta rozlozona jest na 2 wojkow ktorzy nigdy tam nie mieszkali do niczego nigdy sie nie dokladali Dziadkowie zmarli w latach 70 tych i do tej pory nie mamy zalatwionej nawet sprawy spadkowej czy Jesli nastapi podczas sprawy sadowej proces wyceny nieruchomosci w celu ocenienia jej wartosci czy wycena bedzie obejmowala obecny Stan tzn obecne ceny rynkowe czy moze z lat ubieglych??? i czy jest mozliwosc odliczenia naprzyklad kosztow utrzymania tej nieruchomosci przez lata (chodzi o to ze nikt sie niczym nie interesowal przez 20-25 lat i do niczego sie nie dokladal do zadnych remontow itp.)

Dzień dobry, a macie Państwo dowody poniesienia nakładów na tę nieruchomość? Jakie to konkretnie były nakłady: konieczne czy w celu ulepszenia nieruchomości? Pozdrawiam adwokat Bernadetta Parusińska-Ulewicz

Odpowiedź nr 1 z dnia 12 grudnia 2016 17:05:39 Obejrzało: 72 osób
Wysłano podziękowanie do {[ success_thanks_name ]}
{[ e ]}

Czy uznajesz odpowiedź za pomocną? {[ total_votes ? getRating() : 0 ]}% uznało tę odpowiedź za pomocną ({[ total_votes ]} głosów)

Podziękowałeś prawnikowi

{[ e ]}
{[ rlc.lawyer ]}
Twoje imię:
Dane znajomego:

Wysłaliśmy znajomemu Twoją rekomendację

Chcę dodać odpowiedź

Jeśli jesteś prawnikiem zaloguj się by odpowiedzieć temu klientowi
Jeśli Ty zadałeś to pytanie, możesz kontynuować kontakt z tym prawnikiem poprzez e-mail, który od nas otrzymałeś.